Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
valentino76bs - майстор
Да питам още нещо ,колко см се прави денивелацията на горната дъга на портала има ли стандарт ? L =3550 mm.
fill - специалист
Стандарта е според това да не ти дразни окото.На тая дължина,мисля окръжност с R=L или около 48 - 50 см.
valentino76bs - майстор
Вчера беше готов ама нещо са объркали размера. Аз им казах 35 см а те го направили около твоя дето казваш 48-50 и адски грозно седеше и сега наново .Даже занижих дъгата на 25 см .Други железари казват 10 % от дължината ама май важи правилото ,че всеки сам решава.
fill - специалист
valentino76bs написа:
...че всеки сам решава.
Тук ми е един от основните проблеми...Обикновено решават мъжете,но се оказва,че жените все още не са решили...
valentino76bs - майстор
fill написа:
valentino76bs написа:
...че всеки сам решава.
Тук ми е един от основните проблеми...Обикновено решават мъжете,но се оказва,че жените все още не са решили...
А и жената го хареса :) .....тя много добричка с всичко се съгласява с мене чудо и найлон да сложа и него щеше да хареса хахаха Боже прости ми :-D
Иначе разстоянието дойде малко повече към 1.2 между рамката и кола но добре седи.И най важното не мърда щом и аз се качих на крилото :) и не мръдна ще го бъде.Поздрави и здраве да е!
Прикачен файл:
P_20161214_140326.JPG
Дъгата я направих 10 % т.е. 35 см денивелация!
Последна промяна от valentino76bs на пон яну 16, 2017 9:25 am, променено общо 1 път.
fill - специалист
Добре се е получило.И дъгата е сполучлива,не се натрапва.Направо си е красиво.Браво.

Тема "Метален портал!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: