• 1
  • 2
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Здравейте, моля препоръчайте ми качествена фирма която предлага добри блиндирани и интериорни врати за София. благодаря
muhala - майстор
Door decor. Малко се изложиха с едната врата. Объркаха я на размер, но ще си поправят грешката. Правят врати по точен размер.
За входна врата не бих ти препоръчал моя майстор, защото се изложи с декоративните первази и уплътненията на вратата.
Фирми колкото искаш Вие с какъв бюджет разполагате, по-луксозни врати ли искате или по обикновенни ? Иначе за тези солид са съм чувал, че са стабилни нямам впечатления от тях. Успех
Трябват ми 4 интериорни и една блиндирана врат имам около 1000-1200 лева!
Pooh - майстор
kemelo написа:
Трябват ми 4 интериорни и една блиндирана врат имам около 1000-1200 лева!
Само хубава блиндирана врата с качествено заключване, ще изяде почти целия бюджет ... :?
Съмнявам се, че някоя фирма, би се наела да изпълни подобна поръчка. По-скоро вижте в магазините за готови врати - Практикер, Баухаус и т.н.
bat_danio - специалист
Аз монтирах интериорни с скара от летви а не с пчелна пита за около 300-350 на врата( крило + 30-35 см каса +первази и монтаж+транспорт) по строителен размер 2 еднакви няма.. цената зависеше и от стъкло има ли няма ли или стъкл опакет 3 панти и дръжки прилични от тях аз си ги избрах ,но наистина ще трябва да удвоиш бюджета.
Напълно съм съгласен тези пари до нкъде няма да Ви стигнат за съжаление. Провери как са цените на фирма Каракашев и Син. Преди време бях много доволен от тази фирма. Успех
Много Ви благодаря за ценните съвети, ще разгледам.
skoti - напреднал
С този бюджет директно прескочи споменатата фирма Solid
  • 1
  • 2

Тема "Фирма за врати" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: