• 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Andri01 - майстор
Доказателства? Има една тема ,където сте"много доволен клиент". Сега изведнъж станехте" техен служител"?! Е,на тези измишльотини и внука на 4г. няма да повярва. Просто реклама. А за работата Ви нямам наблюдения,но по скоро вярвам на колегите във форума. Но и щом сте опрели да се рекламирате по форумите,явно Ви липсват клиенти.
чет ное 12, 2020 6:40 pmAndri01 написа:
Доказателства? Има една тема ,където сте"много доволен клиент". Сега изведнъж станехте" техен служител"?! Е,на тези измишльотини и внука на 4г. няма да повярва. Просто реклама. А за работата Ви нямам наблюдения,но по скоро вярвам на колегите във форума. Но и щом сте опрели да се рекламирате по форумите,явно Ви липсват клиенти.
Така да е . Безмислено е да се надприказваме .
Лека вечер и бъдете здрав.
Чираче - майстор
чет ное 12, 2020 6:40 pmAndri01 написа:
Доказателства? Има една тема ,където сте"много доволен клиент". Сега изведнъж станехте" техен служител"?! Е,на тези измишльотини и внука на 4г. няма да повярва. Просто реклама. А за работата Ви нямам наблюдения,но по скоро вярвам на колегите във форума. Но и щом сте опрели да се рекламирате по форумите,явно Ви липсват клиенти.
Оставете я тая КИФЛА. Тя е от имотната мафия. Няма срам и притеснения от действията си. Че и нахална, на всичкото отгоре.
чет ное 12, 2020 6:56 pmЧираче написа:
чет ное 12, 2020 6:40 pmAndri01 написа:
Доказателства? Има една тема ,където сте"много доволен клиент". Сега изведнъж станехте" техен служител"?! Е,на тези измишльотини и внука на 4г. няма да повярва. Просто реклама. А за работата Ви нямам наблюдения,но по скоро вярвам на колегите във форума. Но и щом сте опрели да се рекламирате по форумите,явно Ви липсват клиенти.
Оставете я тая КИФЛА. Тя е от имотната мафия. Няма срам и притеснения от действията си.
Много глупаво изказване, жалко.
Дори няма да си правя труда да Ви отговарям по-същество .
Лека и на Вас
С поздрав КИФЛАТА :rolleyes: :rolleyes:
preslav - майстор
чет ное 12, 2020 7:10 pmЧираче написа:
Че и нахална, и нагла
Стига де!
Чираче - майстор
чет ное 12, 2020 8:09 pmpreslav написа:
чет ное 12, 2020 7:10 pmЧираче написа:
Че и нахална, и нагла
Стига де!
Ти пък къде се буташ между шамарите? Харесва ли ти арогантното поведение на кифлата?
preslav - майстор
чет ное 12, 2020 8:14 pmЧираче написа:
чет ное 12, 2020 8:09 pmpreslav написа:
чет ное 12, 2020 7:10 pmЧираче написа:
Че и нахална, и нагла
Стига де!
Ти пък къде се буташ между шамарите? Харесва ли ти арогантното поведение на кифлата?
Внимавай с изказа - ако тя е кифла, аз може да съм по-корава филия!
Не ти ходи на годините бе човек.
Чираче - майстор
чет ное 12, 2020 8:19 pmpreslav написа:

Внимавай с изказа - ако тя е кифла, аз може да съм по-корава филия!
Не ти ходи на годините бе човек.
Това заплаха ли е? Не забравяй, че всичко се документира.
schuldiner - майстор
То тук за редовните потребиели е ясно, ама да кажа за случайните : много си смотан, бе Чирак !
Ако някой нещо се върже на Чукундура, да знае, че това е един зачукан пенсионер от Столипиново, незнайно как чул нещо от заварките.
Документирай ми Документа.
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

Тема "Препоръка за избор на сглобяема къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: