Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Ahmed - помощник
20на квадрат
Чираче - майстор
Предадох му. Човека пита за колко време ще ги пренаредите, че ако завали ще е лошо
Ahmed - помощник
Няма дасе притеснява два дена максимум ...
Чираче - майстор
А от къде сте?
Ahmed - помощник
Гоце Делчев каде се намира покрива?
Чираче - майстор
Много сте далече
Ahmed - помощник
Ще ходим тия дни Към Казанлък за един покрив ако сте в тая посока някаде ...кажи каде е покрива
vlax - майстор
Ahmed написа:
Наредили сме повече плочи отколкото си виждал до сега.
Колко съм виждал е друг въпрос.
Родил съм се и живял цял живот в квартал и до сега/...6 лазарника/,където до Демокрацията всички покриви БЯХА с плочи-АИР-Архетектурно Исторически Резерват.Наложи ми се по принуда да помагам/разбирай аз и сайбията/ да наредим един покрив 160 кв.Търсим майстори....,всички починали,намерихме един ,който беше болен и отказа,но ние го склонихме да го качим на покрива и да седи и да ни показва и те така наредихме го и до сега не е мръднал,помня го цял живот ...беше 1987 год.А да не ти казвам как се качват тези тежки и огромни плочи :x .Ако го владеете ЗАНАЯТА чест и почитания.Успех. :partyman:
Ahmed - помощник
Много тежка физическа работа баща ми го прави от над 20 години в Ковачевица и България толкова време работи на теб ще оставя преценката дали го владеем занаята или не ..
Ahmed - помощник
И е правим съвестно защото си храним семействата с това всеки занимаващ се с това знае че веднъж него ли направиш както трябва всички знаят и никои не те вика ...

Тема "търся бригада за ремонт на покрив с каменни плочи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: