Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
маречков - специалист
Здравейте,
Правя ремонт на майка ми. Стигна се до вътрешното стълбище на къщата, което е с мозайка. Мислех да го лепя с плочи някакви, но плочите за вити стълби са Х2. Чета сега за този микроцимент и ми хареса, има цветове, може да се комбинират, лесно се прави и т.н., но нещо ме притеснява, че няма нито един отрицателен отзив, а всички коментари са на търговци, които го предлагат. Та питането ми е този микроцимент става ли за нещо или е поредното нано чудо? Ако някой е слагал такова нещо моля да сподели впечатления за износоустойчивост и общи впечатления от продукта. Предварително благодаря. :prayer:
preslav - майстор
маречков написа:
Здравейте,
Правя ремонт на майка ми. Стигна се до вътрешното стълбище на къщата, което е с мозайка. Мислех да го лепя с плочи някакви, но плочите за вити стълби са Х2. Чета сега за този микроцимент и ми хареса, има цветове, може да се комбинират, лесно се прави и т.н., но нещо ме притеснява, че няма нито един отрицателен отзив, а всички коментари са на търговци, които го предлагат. Та питането ми е този микроцимент става ли за нещо или е поредното нано чудо? Ако някой е слагал такова нещо моля да сподели впечатления за износоустойчивост и общи впечатления от продукта. Предварително благодаря. :prayer:
Х2 не е съществена ралика в цената, освен ако не правиш стълбите на Бурдж Халифа - тези 2-3 мм. ми се видят доста нефелни за подово покритие.
маречков - специалист
Е то аз за това питам, да не да се хлъзна нещо и да стане мяу след два месеца/години. Иначе аз парата за камък съм я прежалил, ама това може да се комбинира по - лесно и няма да закачам нивата.
preslav - майстор
маречков написа:
Е то аз за това питам, да не да се хлъзна нещо и да стане мяу след два месеца/години. Иначе аз парата за камък съм я прежалил, ама това може да се комбинира по - лесно и няма да закачам нивата.
Принципно полимерните покрития са много яки - от няколко години имам полимерна хидроизолация на една площадка, по която уж не е редно да се ходи, ама се ходи, пече я слънце, вали я сняг и не е мръднала. Дебелината е няколко милиметра (нанася се с четка, колко да е дебела).
Рискуваш, а после разказваш, има голяма вероятност да останеш доволен.
маречков - специалист
Явно ще взема една бака, тя е на цена колкото едно стъпало, да пробвам към мазето как ще :? . Все пак някой с опит с микроцимента ако види темата да драсне два реда :yawinkle:
Дали вече е пробван микроциментът? Ако някой има информация, ще помоля да сподели.

Тема "МИКРОЦИМЕНТ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: