• 1
  • 2
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
EDI - майстор
Аз съм сложил две бетонни пирамиди пред къщи, високи са 25 см, който иска да опита да ги изкърти.Веднъж една булка се опита, ама продължи с пътна помощ после.
kozl - майстор
EDI написа:
Аз съм сложил две бетонни пирамиди пред къщи, високи са 25 см, който иска да опита да ги изкърти.Веднъж една булка се опита, ама продължи с пътна помощ после.
Антипаркинг елемента - капан за наказание.
Липсва му височина, което е свързано с предупреждението.
По подобна схема сина си отнесе бронята като не видял камъните делящи паркинга от градинката.
Много пъти паркирайки до тротоар с ниски елементи страдат вратите на колите при отваряне, защото от прозорците не се виждат.
preslav - майстор
Новоселски ти е писал за пропорциите, но аз съм виждал за целта да се ползват кашпи - един оптимист сряза 2 гуми на камиона си на такава кашпа.
Може и нещо подобно да си направиш.

Прикачен файл

кашпа.jpg
кашпа.jpg (17.54 KиБ) Видяна 907 пъти
EDI - майстор
Моите се виждат идеално, напръскани са с флуоресцентен спрей.Кой гледал, видял, кой не гледал, го извозват.В крайна сметка няма работа на тротоара пред моята къща. :lol:
muhala - майстор
Изкопах със свредела две дупки. Едната 25, а другата 35 см. При първата ударих на много камъни и строителни отпадъци. Втората стана по-дълбока. Взех две парчета ПВЦ тръба по 30 см. - Такива имах, а и наистина 15см е доста ниско.
Купих малко желязо ф8. Резнах парчета арматура по 70см. 4 бр. на колче. Забих я в земята колкото да не се показва над "кофража" :) Забърках 1:1:1 цимент, пясък и мозайка. Стана идеално. Полях го вечерта, и тази сутрин. За щастие никой не ги събори. Немога да изкарам тръбата и май така ще си остане.
  • 1
  • 2

Тема "Антипаркинг колчета" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: