Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Stern99 - специалист
Ще изрежа излишната пяна, ръбохранител с мрежа и шпакловане.
chapara - майстор
съб май 25, 2019 4:36 pmStern99 написа:
Ще изрежа излишната пяна, ръбохранител с мрежа и шпакловане.
Ти да не си ювелир - златар, =D> перфектно изпълнение :rolleyes: =D> =D> =D> =D> =D> , при теб ще се получат нещата \:D/
D103314 - специалист
Браво, определено ме впечатли :roll: :cool:
nikolov333 - майстор
Гледам, че е с "чупеща"панта крилото, но ако ще отваряш широко прозореца настрани, ще е проблем с толкова голямо застъпване върху касата.. Пробвай преди да си сложил ръбохранителя, колко ще ти е ограничено отварянето и дали ще ти е достатъчно, да се отваря така.. :idea:
Stern99 - специалист
нед май 26, 2019 12:14 amnikolov333 написа:
Гледам, че е с "чупеща"панта крилото, но ако ще отваряш широко прозореца настрани, ще е проблем с толкова голямо застъпване върху касата.. Пробвай преди да си сложил ръбохранителя, колко ще ти е ограничено отварянето и дали ще ти е достатъчно, да се отваря така.. :idea:
Имам отварямост от120 градуса. Предостатъчно.
Здравейте,

пораженията при мен са малко по-големи след поставянето на новата дограма. Имате ли идеи как да обърна горната част на прозореца, имайки впредвид, че изкъртеното е доста и фибрана там не мога да залепя директно, понеже не захваща ?
Прикачен файл:
der20190825_162022.jpg
Прикачен файл:
copy20190825_162009.jpg
EDI - майстор
Старата школа :lol: - с мастар шпакловаш с дебелослойно лепило за плочки да изравниш и после 20 или 30 мм фибран с пяна.
Благодаря!
А какъв съвет ще ми дадете за измазването под прозореца ? Там има ли смисъл от фибран? Някакси не го виждам как ще го захвана.
Прикачен файл:
cop20190825_152413.jpg
nikolov333 - майстор
вт сеп 17, 2019 3:34 pmvichobo написа:
Здравейте,

пораженията при мен са малко по-големи след поставянето на новата дограма. Имате ли идеи как да обърна горната част на прозореца, имайки впредвид, че изкъртеното е доста и фибрана там не мога да залепя директно, понеже не захваща ?der20190825_162022.jpgcopy20190825_162009.jpg
С пяна за лепене на ТИ всичко "хваща".. Няма нужда от мазане и мастари.. :idea:

Тема "Обръщане на прозорец" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: