Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
digitalpr - специалист
Здравейте,

Търся препоръка за строителна бригада. Бригада от която сте доволни, цените им са разумни и знаят какво вършат. Трябва да разполагат с кофраж, механизация за изкопните работи и всичко др. което ще е необходимо.
Проектът е стъпаловидна подпорна стена с дължина ~30м и височина между 0.5м и 2м.
Имам проект, търся изпълнител. Ще съм ви благодарен ако споделите мнения и контакти за конретна бригада.
Става дума за района на София.

Поздрави!
brick - специалист
Г-н Цифров Пиар (digitalpr), това е форум "направи сам", а не борса за строителни услуги.

Но ако темата ви не е създадена с рекламна цел, а наистина търсите изпълнител, трябва да знаете, че бригадирското движение е явление от вече далечното минало. Разумният начин за действие във вашия случай е да поискате оферти от няколко строителни фирми, като им покажете проекта, и после изберете най-подходящата по вашите критерии и сключите договор. Така ще си спестите време и нерви спрямо варианта "бригада", защото, съдейки по въпроса ви, сте далеч от реалиите на строителството. (С тежка механизация никоя строителна бригада и малка фирма не разполага, за изкопните работи се викат багер и самосвал за ден-два. Кофражът най-често се взема под наем. Накрая идват бетоновози и бетонпомпа и изливат готов бетон. Така че вашата подпорна стена спокойно биха я изпълнили двама души строители за разумно време.)
digitalpr - специалист
Чудесно описание на ситуацията. Търся точно тези двама човека, които да го направят, като организират всичко горепосочено.

Не знам какви хрумна, че е реклама и на какво е реклама. Търся кой да направи стената.

Тема "Бригада за подпорна стена 30м?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: