Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
fenko666 - напреднал
Доколко помагат има ли смисъл от тях(ще се ускори ли работата)или да разчитам на добрия стар воден нивелир и разчертаване с шлак шнур споделете мнения
hameleon - специалист
Зависи за какво ниво ти трябва.Аз ползвах лазарен нивелир при определяне на ниво на канализация от приземен етаж до шахта в двора на къщата ,разстояние около 15 м,получи се перфектно,макар че имаше препятствие м/у двете точки(купчина с тухли).Вътре в помещението монтирах статива с лазера и през прозореца го насочих към латата.
fenko666 - напреднал
Всъщност занимавам се с поставяне на гипсокартон и просто се чудех дали бих могъл да си спестя серия от измервания и чертане тоест време .Доколко е ограничено приложението му и дали си струва да инвестирам в такава техника на този етап ор проф. ми развитие.
bisplus - специалист
въпреки че ползвам и лазер, бих споделил, че не е много по бързо от водния нивелир......според мен няма не си струва ако не работиш много големи помещения.
fenko666 - напреднал
Значи няма да бързам с тях. Ами да взема да наблегна на другата част от работата
fenko666 - напреднал
Абе bisplus видях че си от русе.Във фирма ли работиш или сам си намираш :shock: работа.Бих искал да се запознаем :wink:
nicky_design - специалист
Привет на Русенци тук,работата сама намира този,които я търси.................................. :lol:

Тема "лазерни нивелири" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: