Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Garibaldi - специалист
Здавейте. Колебая се между Баумит и Церезит. Какво мислите по въпроса? Или някоя друга марка?ТИ ще е10см. EPS и силикатна и мозаечна мазилки.

Мерси.
radius - майстор
Имам Баумит(стар терм) точно със силикатна и мозаечна. Ноо добра, сама топли :wink: За кой район?
Garibaldi - специалист
ср юли 11, 2018 9:12 amradius написа:
Имам Баумит(стар терм) точно със силикатна и мозаечна. Ноо добра, сама топли :wink: За кой район?
На 20км. От Варна, до с. Калиманци
Все пак разликата в цените е 8лв./м2,за Церезит.

Къщата ще се ползва за лятна вила.
radius - майстор
Утре ще ти пиша кой е твоя човек и цените като купиш системата са около 20 % надолу ;) . Е то за лятна вила си е престаравка.
djendov - специалист
Изчакай един месец и ще ти кажа и аз :) почвам с Баумит другата седмица. Гаранция от производител, от фирмата правеща монтажа и доставни цени, доста под обявените в сайта или по борсите.

Сигурно е едно и също, с различни етикети, ама....така е устроен света :-D
Garibaldi - специалист
чет юли 12, 2018 8:42 amdjendov написа:
Изчакай един месец и ще ти кажа и аз :) почвам с Баумит другата седмица. Гаранция от производител, от фирмата правеща монтажа и доставни цени, доста под обявените в сайта или по борсите.

Сигурно е едно и също, с различни етикети, ама....така е устроен света :-D

Е откъде тия ниски цени?
На мен ми оферираха материалите директно Баумит и ми се струва скъпо, спрямо другите марки.
djendov - специалист
Баумит дават цени на големи клиенти, не на всеки със 100-200 квадрата фасада. От ценовата листа цените са 20тина % поне надолу....

Тема "Препоръчайте марка система за топлоизолация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: