Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
plamen6703 - майстор
Без да се споменат цифри каква е била офертата само за твоя апартамент и каква е била офертата за трите апартамента са само едни приказки. А това да се направи изолация на два апартамента и на третия апартамент да е безплатна... намирисва ми като на оферта за смяна на улуци на къща от "тъмнозелени" майстори :wink: ! :partyman:
naster - майстор
Тогава са само едни приказки. Никъде не съм написал безплатна изолация. И, да майсторите бяха роми. Търсих ги за още работа, но са в Германия.
plamen6703 - майстор
Не знам какво е това роми, за мен най-добрият ром е студеният ром :wink:
Само циганите правят такива пазарлъци "ако ми намериш още два мющерии, на теб няма да ти взема пари за работа" и резултата е циганска работа.
Един съсед се беше вързал да му сменят улуците на къщата за 100 лв. и чак като му бяха свалили улуците на къщата разбрал, че не е разбрал, това били парите за махане на улуците :-D ! :partyman:
naster - майстор
Да, звучи като "циганска работа", макар и да не я приписвам по етнико-физиологически признаци - всеки се е парил. Както и да е, в някакъв момент ще стигна и до моята ограда, на този етап трябва да подадем за РС за плътна ограда до 2.20м, в последствие мога да споделя някакви СМР. Засега ще се ослушвам и аз за сверяване на часовника.

Тема "Питане за ограда (дувар) с колони и пояси цена труд" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: