Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
radius - майстор
Не знам защо се сетих за кучето, дето си облизало гъза.
kabakumcho - специалист
Прибори за барбекю. Щом е къща значи ще пече и всеки път ще си спомня за теб.
https://www.google.com/search?biw=1455& ... 2h1JQJMod0
Чираче - майстор
Предложих гоблен, защото са много ценни. Но на някой не му хареса.
Сега предлагам друго. Подари му инсталация за отопление с пелети - съоръженията и монтажа. Със сигурност ще те запомни за цял живот.
vlax - майстор
нед мар 31, 2019 7:32 pmЧираче написа:
Със сигурност ще те запомни за цял живот.
С добро или с лошо? :-D
Чираче - майстор
С добро, разбира се. Иначе, ако не иска, да си гори кюмюро, да става огняр.
plamen6703 - майстор
Непоисканото добро /инсталация за отопление с пелети.../ в повечето случаи е причиняване на зло! :partyman:
Чираче - майстор
В повечето случаи празно мнение, неподкрепено с аргументи УВИСВА във въздуха. Явно се пише за рейтинга - брой мнения. За това не дават медали. :lol:
radius - майстор
Истината е, че зависи от човека на когото подаряваш. Трябва да го познаваш, за да уцелиш.
Ще дам за пример себе си - няма начин да ми хареса подарък, просто обичам аз да си избирам нещата (което понякога е доста трудно).
Иначе тук, всеки може да си фантазира, безплатно е :lol: .
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Аааа, това с подаръците е много особена материя. Изприщвам се, като ми подарят нещо за дома. Те ше ми пълнят на мен къщата! :-) Нов дом или е завършен или не. Ако е завършен, подарявш "пискюли", ама да си сигурен, че ще им харесат. На незавършен - помагаш за завършването, Ти си знаеш как. Моите подаръци са все майтапчийски. Или мило пренебрежими. Порцеланов антикварен цукал, вътре с навита наденица (празен съд не се подарява). Ползват си го за ваза. Саксии с подправки...
Вчера бях страничен наблюдател... на детски рожден ден подариха топка аквариум с треволяк и златна рибка... Те това е идея за "пискюл" подарък. Много скъп и много ангажиращ :-D
Страхотен подарък за нова къща е барбекю, аз лично предпочитам газовите барбекюта, а ако собственика вече има такова може да се подари някакъв аксесоар, който може да се ползва и с нормална скара, като щипки за барбекю, камък за печене на пица, чугунени тави за печене, преса за бургери...има огромен избор, но да имаш къща и да не готвиш навън на барбекюто за мен е светотатство :-D , пускам линк на една немска марка, имат хубави неща - www.enders-outdoor.com

Тема "Идеи за подарък за нова къща?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: