Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
nikolov333 - майстор
Проучва се..!
шоп - майстор
ср апр 03, 2019 3:15 pmnikolov333 написа:
Проучва се..!
Има толкова много УПИ та с документи, ток, вода, канал...
Защо се вкарвате в приключения?

Казвам го от опит:-) Дори накрая да се с 10% по-ниска цена от пазарната никой няма да Ви плати нервите и времето. Остава и възможността за 100% набутвация. Темата за имот в Гърция е показателна:-))

П.П.
Индивидуалният случай за имот с дух, гледка, панорама...демек е уникален го разбирам. Ако нещо ми легне на сърцето си заслужава всички нерви, пари, време...дори и загубата накрая.
Успехи!
nikolov333 - майстор
Темата за имот в Гърция си е актуална и по нея скоро ще има развитие, а в момента си е на цена с печалба.. Аз съм от типа на Беар Грилс и нервите за теб за мен са адреналин, така че хич недей да ме мислиш.. :-D Ако искаш да споделиш информация по конкретно за процедурите би било добре за всички.. :partyman:
За сега имаме зелена светлина за тока, но водата ще е по-големият проблем, а може и една сонда да ударя, понеже около имота има върби и мисля, че и вода ще има.. Със земеделското министерство филма няма да го гледам, понеже района е урбанизирана територия от 2000г. , така че днеска ще го прехвърляме.. Чакам да видя оригинала на скицата и удостоверението за липса на тежести и нотариуса да се задейства.. :cool:
П.П.Въпрос? Проблем ли е, ако Данъчната оценка е по-висока от продажната цена..???
Прикачен файл:
IMG_20190405_134329.jpg
nikolov333 - майстор
Ей го и таблото на комшията.. даже има място в него да присъединят и мене.. :-D

Прикачен файл

IMG_20190405_184111.jpg

Прикачен файл

IMG_20190405_184025.jpg

Прикачен файл

IMG_20190405_184007.jpg

Прикачен файл

IMG_20190405_183934.jpg
nikolov333 - майстор
Започнахме разчистване на "джунглата", докато чакам скицата да излезе на мое име.. Ще чакам две седмици да изсъхне, да вкарам багера за да извади корените и заравни терена.. Мисля си, дали не трябваше да напръскам дърветата и храстите с хербицид или нещо за да им убие корените, но свърши вече..Все пак ако спре да вали ще напръскам останалия нисък шубрак и малинажа в средата.. Ще оставям тук там малините около оградата и плодните дръвчета и орехите, където успея да ги опазя от багера.. От цялата така наречена овощна градина, реално има няколко ябълки, мушмули и череши, орехи и една смокиня.. Дюли и сливи имаше доста, но се падаха в средата на парцела..
Прикачен файл:
IMG_20190418_000836.jpg
Прикачен файл:
received_268766520668272.jpeg
Прикачен файл:
received_2445449965500448.jpeg

П.П.Намерих пръст от строителен изкоп и няма да чакам да съхне, понеже ще ми трябва доста за запълване и утре ще возим доколкото може с малък камион да не затъне..
Прикачен файл:
received_2326258854103189.jpeg

Тема "Въпроси за статута и строежа..овреме!" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: