• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
ahhi - напреднал
Бах негова макЯ, ако е 50к ливадата, 100к упито. Те в Испания по-тънко ги дават..
naster - майстор
Съседният номер 1006 е с обособен УПИ и е със същата площ. Но и 1005 попада в зона Жм до 10м, и трябва да се обособи.
Чираче - майстор
пон май 20, 2019 5:02 pmшоп написа:
Ми ливада за 52 870 евро си е супер за да си пасеш козичките.

УПИ то си е поне х2 или х3

Бегло следя имотите в Герман и Горубляне, защото са извън полезрението ми ограничено от околовръсното:-)

Има по-евтини имоти в района на околовръсното, маалко по-на север от цитираните селища:-)

Абе май скоро София ще стане като Москва. Имотите ще се мерят радиално до МКАД (московская автомобилная колцевая дорога) с дължина 108.9км
Та в Москва, ако си в МКАД си в центъра, ако си до 200 км от нея си московчанин:-)
Ако си над 200 кв си нещо като нашата автомбилна регистряция СО.
Ако кажете, че съм най-големия тъпанар, ще сте прави. Защото не разбирам какви са тия цени? Значи за ливада човек със средната работна заплата към момента трябва да даде доходите си за 11 г., без да има никакви други разходи. Ами ако е УПИ, какво става? Х2 или Х3. Бах мааму!!!
шоп - майстор
пон май 20, 2019 7:01 pmЧираче написа:


Ако кажете, че съм най-големия тъпанар, ще сте прави. Защото не разбирам какви са тия цени? Значи за ливада човек със средната работна заплата към момента трябва да даде доходите си за 11 г., без да има никакви други разходи. Ами ако е УПИ, какво става? Х2 или Х3. Бах мааму!!!
А 1200-1400 евро м2 как ти се струва?
И няма грешка в нулите. 1200-1400 евро за метър квадратен:-)

Това са реални сделки на ниви покрай летище София:-)

Пазарна икономика, предлагането и търсенето се срещат в една цена и има сделка.
Чираче - майстор
пон май 20, 2019 7:27 pmшоп написа:

А 1200-1400 евро м2 как ти се струва?
И няма грешка в нулите. 1200-1400 евро за метър квадратен:-)

Това са реални сделки на ниви покрай летище София:-)

Пазарна икономика, предлагането и търсенето се срещат в една цена и има сделка.
Джек Лондон и Клондайк ряпа да ядат. Не е луд който изяжда зелника, а който му го дава. :lol:


Всички тия цени са измислени и фалшиви. Който иска, да купува.
naster - майстор
Оспамихме на човека темата, но съм съгласен с теб.
ahhi - напреднал
Той човека не иска да живее на летището, че му е шумно, но и Панчрево, Кокаляне не му се искаше по баирите, ама ще се преразглежда...

Иначе там има по-сносни цени..
nikolov333 - майстор
В този наръчник на Ytong са систематизирани доста полезни съвети, но е 28 страници и трябва да се регистрираш за да се свали.. https://25steps.ytong.bg/
BLUEPUPIL-2 - специалист
:?:
Последна промяна от BLUEPUPIL-2 на вт май 21, 2019 12:24 pm, променено общо 1 път.
ahhi - напреднал
...
Последна промяна от ahhi на вт май 21, 2019 3:52 pm, променено общо 1 път.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Общи съвети за строеж на къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: