• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Добре е да видя че не съм само аз в подобно положение! И аз съм в същата ситуация: с влязло в сила разрешително за къща 260кв. но без регистриран строител, който да е склонен аз да си довърша къщата от дундамент нагоре(къщата ми е дървена). Някой друг който се е сблъсквал с този казус моля ако е възможно да сподели опит. Най добре би било ако може да ме насочи към фирма която да движи документално нещата а самото строителство ще си го движа аз.
resistbody - майстор
чет фев 15, 2024 12:21 pmevation написа:
Добре е да видя че не съм само аз в подобно положение! И аз съм в същата ситуация: с влязло в сила разрешително за къща 260кв. но без регистриран строител, който да е склонен аз да си довърша къщата от дундамент нагоре(къщата ми е дървена). Някой друг който се е сблъсквал с този казус моля ако е възможно да сподели опит. Най добре би било ако може да ме насочи към фирма която да движи документално нещата а самото строителство ще си го движа аз.
За дървена не вярвам някой да се навие.. има доста повече неща които да се объркат спрямо стоманобетона...
ср фев 21, 2024 11:55 pmresistbody написа:
чет фев 15, 2024 12:21 pmevation написа:
Добре е да видя че не съм само аз в подобно положение! И аз съм в същата ситуация: с влязло в сила разрешително за къща 260кв. но без регистриран строител, който да е склонен аз да си довърша къщата от дундамент нагоре(къщата ми е дървена). Някой друг който се е сблъсквал с този казус моля ако е възможно да сподели опит. Най добре би било ако може да ме насочи към фирма която да движи документално нещата а самото строителство ще си го движа аз.
За дървена не вярвам някой да се навие.. има доста повече неща които да се объркат спрямо стоманобетона...
Ами до тук съм стигнал нямам друга опция освен да продължа да търся :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Регистрация на строителна фирма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: