• 1
  • 2
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
nautilus33 - майстор
И аз за него се сетих преди да ползвам този универсалния, но не знам за дървото как ще зелепне.
sokolov.91 - майстор
ср юни 26, 2019 8:44 pmnautilus33 написа:
И аз за него се сетих преди да ползвам този универсалния, но не знам за дървото как ще зелепне.
Лепи на всичко. Аз у нас с такъв силикон си уплътних вратите преди 3 години и още държи. Не е мръднал от касите.
chapara - майстор
Ползва се полиуретанов уплътнител, от нужния цвят. За съжаление гамата на цветовете е ограничена и не се боядисва. 10-та година не е мръднал :wink:

Изображение

Изображение
VLADO66 - майстор
Саудал не се слави с добро качество, айде да не казвам друга дума.
Christo - майстор
Този, който ставал(което не е сигурно), струвал 8,90. Ние сме си купили за 5 и се чудим защо резултатЪТ е плачевен. Много пъти съм си купувал скъпи неща, които после са се оказвали боклуци. Никога не съм имал случай да си купя някакъв евтинджос и после да се похваля. Според мен, Сика е фирмата за такива неща.
Последна промяна от Christo на чет юни 27, 2019 7:05 pm, променено общо 1 път.
nautilus33 - майстор
Този дали става https://www.dshome.bg/webshop/силикони- ... цвят-кафяв, защото го има в кафяво, макар при мен да е много тъмно кафяво.
шоп - майстор
Аз пък си мисля, че искаме да възкресим мъртвец!
Труда да изшкурим, импрегнираме , силиконизираме една морално остаряла и изметната дървена дограма е бита карта спрямо монтирането на нова ПВЦ или ал. дограма.
  • 1
  • 2

Тема "Проблем със силикон за стъкло(прозорци)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: