Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Здравейте,чета от доста време форума.Виждам ,че има активни и знаещи хора.Ще съм благодарен ,ако ми дадете съвет по моя казус :-D .Купих място в Гърция,за сега съм на фаза уточняване на проект.Разрешителни за строеж ще имам след около 3 месеца.Въпросът ми е следният,знаете ли за фирма ,бригада или не знам как се казва(някой от БГ ,който има възможност и време да строй зад граница).Също какви ще са ориентировъчно цените.Знам,че на такъв въпрос не може да се отговори точно,но все пак.Каква ще е разликата в проценти(горе-долу).Къщата ще е в района на Солун едноетажна.Благодаря предварително на отзовалите се.
plamen6703 - майстор
През 2016 год. завърших строеж в района на Ксанти имам имот, грубо около 1000 евро на квадрат до "ключ" с гръцка фирма!
Успех! :partyman:
Аз живея тук,за мен ще е основно жилище.Бих искал проверени хора с препоръка.
Никой ли от тук присъстващите , не е започвал и завършвал обект извън България? :?
BLUEPUPIL-2 - специалист
За толкова малко РЗП, не си струва масрафа(ако няма уйдурми), да се ходи чак в гръцко! :lol:
Ами, съжалявам.Не знаех,че 170 квадрата са малко.Ще търся тук.Благодаря за мненията.

Тема "Строеж извън България.Реален шанс или мисия невъзможна." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: