Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
radius - майстор
Които имат 501 проекта с термопанели. Ех, мечтии...
Чираче - майстор
Ще поясниш ли какво искаш да кажеш?
radius - майстор
Е, нужно ли е? Винаги съм бил сдържан към алтернативните ти идеи, но когато се отдалечат от реалността, не мога да мълча.
Чираче - майстор
чет юли 25, 2019 9:16 pmradius написа:
Е, нужно ли е? Винаги съм бил сдържан към алтернативните ти идеи, но когато се отдалечат от реалността, не мога да мълча.
Не мълчиш, но и нищо не казваш. Аргументирай се, обори ме. Но с факти. Готов съм да коментираме.
radius - майстор
То видно, че си готов, ама не виждам смисъл.
Чираче - майстор
чет юли 25, 2019 10:13 pmradius написа:
То видно, че си готов, ама не виждам смисъл.
Така става, когато нямаш аргументи. Знаеш само да обиждаш. Преставам да ти обръщам внимание. Сори!
BLUEPUPIL-2 - специалист
чет юли 25, 2019 7:22 pmradius написа:
Пишете, гледайте шарени картинки от държави с традициии и като осъзнаете, че тук няма кой да ви го направи като хората (щото просто не знае как и се учи на ваш гръб), си построете къща от тухли и бетон. И която, забележете, няма да ви излезе по-скъпо от сглобяемата.
Няма кой да направиви 9бр. portal frames?
При това не къде да е, а във Варна! :shock:
Тука, съвсем се уля! :lol:
Направо да затваряме държавата! :?
И ако положението е толкова тревожно, вярвай ми, няма смисъл да си правиш идобщо къща тук, пък било то от тухли и бетон! :cool:

P.S.
:idea: Aко деградацията във Варненско е толкова голяма, ще ги направим в София или Пловдив. :wink:
Няма да се плашите, стоманата не е като бетона да не може да се транспортира надалече! :rock:
radius - майстор
Улях са с пълна сила. По еконта ли ще ги пратиш?
Svetoslavoff1 - майстор
Умни хора сте, а се дърлите като децата.
Ясно е, че става дума за технологична култура "от а до я", а не работа на парче.
Den1sovich - помощник
Вчера се имат среща в Генерал Тошево, както споменах. Искат ми 550-600лв. на кв. за традиционна сглобяема къща с дървен скелет и т.н, като забележете в тази цена не влиза проект, дограма, ВиК и Ел. На мен това ми се струва неприемливо.

Тема "Фирма за сглобяема къща във Варна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: