• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 23
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
vlax - майстор
Поздравлления,със здраве да я ползвате.Много добре се е получило.
Върнах се на стр.1 да открия разликите,повече от десет са. :)
:partyman:
Sandman - специалист
пон фев 08, 2021 10:34 amvlax написа:
...
Благодаря ти! :partyman:
За ползване....има още бая време, но напредваме :)
resistbody - майстор
На последната снимка с профилтие ми се вижда нещо като по-ниско ниво май си пуснал, ама не е изпълнено по правилата като го гледам така... Развали го, направи целния таван с картон и после пусни фигурката.. Малко ще се вакраш в преразход но ще е по здраво.. може и разни прачета да наредиш под фигурата..
Sandman - специалист
пон фев 08, 2021 12:50 pmresistbody написа:
....
Благодаря!
Малко импровизирах с второто ниво, да. Гледах по разни видеа как ги правят, имаше и такива. Този вариант ми се видя по-стабилен и така го направих. Закопчал съм обкрайчващия профил за горните, има допълнително УД и съм повторил горните ЦД профили с директни окачвачи. Мога да си вися,не мърда :-D

По-ниското е половината стая дефакто.
Георги767 - специалист
=D>
Последна промяна от Георги767 на вт фев 09, 2021 8:02 pm, променено общо 1 път.
Георги767 - специалист
=D> В стил ' Направи Сам' просто перфектно успех и все напред.И скорошно нанасяне в 'Мечтаният Дом'.
resistbody - майстор
пон фев 08, 2021 1:08 pmSandman написа:
...
Бе то има много свободни съчинения, надявам се че няма да имаш проблеми.Далеч по-паянтови конструкции съм виждал и не са паднали..
Аз като правя нива ги правя отделни конструкции, първо по-ниската после по-високата.. като втората е захваната за първата... някой правят равен таван и хващат ниската за високата, горе-долу както е в твоя случай, но си спестил картона..
Sandman - специалист
вт фев 09, 2021 7:59 pmГеорги767 написа:
=D> В стил ' Направи Сам' ...
Благодаря!
:partyman:
resistbody написа:
пон фев 08, 2021 1:08 pmSandman написа:
...
Бе то има много свободни съчинения...
Да, гледах и варианта ниското да е след високото. При нас обаче ниско е половината таван. Прецених, че ще е по-здраво да хвана долната конструкция директно за горната, както и още едно УД за нея. Иначе през картона да целя горе профилите и да се надявам да удържи...по-нефелно ми се видя за тоя размер.
Не е с цел икономия в никакъв случай, картона не толкова пари чак :)
naster - майстор
Двете нива за естетика ли са или се налагаше.
Sandman - специалист
вт фев 09, 2021 10:23 pmnaster написа:
Двете нива за естетика ли са или се налагаше.
За да разделим малко кухненската част. Чупките повтарят плочата отдолу, която ще е с плочки. Останалото трябва да е дюшеме :)
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 23

Тема "Мечтаният дом (стара селска къща)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: