• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Chefo77 - майстор
чет яну 02, 2020 9:42 pmЧираче написа:
ср яну 01, 2020 11:01 pmshumanska написа:
но често съм си задавала въпроса ако беше като мен емоционален, щеше ли да издържи психически в тази работа повече от 30 години?
Аз не бих могла... Ако вие бихте - свалям ви шапка до земята най-сърдечно!
Да, работил съм повече от 32 г. на една и съща работа в Козлодуй.

Сваляй шапката, младо момиче. И се извини на аудиторията.
Адаш, пак не защитавам доктора, но няма нищо общо между това да работиш "някаква" работа дълго време и да работиш такъв тип лекар толкова години. Подозирам, че и дамата имаше предвид тази разлика.
Тези хора не са добре. Не мисля, че и ти би издържал дълго време на техните гледки :cry:
Чираче - майстор
чет яну 02, 2020 11:59 pmChefo77 написа:
, но няма нищо общо между това да работиш "някаква" работа дълго време и да работиш такъв тип лекар толкова години.
Ама ти сериозно ли казваш това?
Chefo77 - майстор
пет яну 03, 2020 9:00 pmЧираче написа:
чет яну 02, 2020 11:59 pmChefo77 написа:
, но няма нищо общо между това да работиш "някаква" работа дълго време и да работиш такъв тип лекар толкова години.
Ама ти сериозно ли казваш това?
Абсолютно сериозно. С това "някаква" нямам предвид конкретно твоята, нито която и да е друга, нито пък вкарвам нещо пренебрежително. Имам предвид всичко, различно от лекарската. Физическото натоварване е едно, умственото - друго, комплексното - трето, но да гледаш кървища, строшени крайници и каквото и да е друго подобно, няма нищо общо с 1, 2 и 3. Извинявай, че не сме на едно мнение, зная че твоята работа за теб е най-трудната на света, но ... :wink:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Тема "Строеж на къща - въпроси" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: