• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
nikolov333 - майстор
Я се скрий бе Чирак.. Нямаш цент полезни мнения в този форум да не говорим за снимки, щот те е срам, а се обаждаш все със злобни коментари и не знам защо не са те издухали до сега.. :finga:
Баш Майсторо - специалист
Извинявам се, че доста снимки сложих тия дни, но рядко почивам и сега ми падна възможност. Ако хората от които зависи, че някои снимки са лоши или могът да подведът някой моля да ги изтрият! Пожелавам ви Весело посрещане утре на Новата Година! Айде няма да Ви тормозя с повече снимки тази година, пък до Година ще видим. :wink:
Индианец - специалист
ср дек 30, 2020 9:01 pmЧираче написа:
ср дек 30, 2020 8:44 pmБаш Майсторо написа:
На задните колони а
Не издържах.... Кой се интересува от твоята сага?
За всеки влак си има пътници.
Има хора като мен които се интересуват и ще са полезни за някого в бъдеще, 100% съм сигурен.
На фона на пелетните камини и горелки и като цяло на тема отопление си е разнообразие за някой хора който преглеждат редовно форума.
Поне така си мисля, дали съм прав нека кажат другите.
Баш Майсторо - специалист
Абе Чирака го яд, че по принцип е Голям Майстор пък се е кръстил Чирак, а аз съм един Общак дето съм се кръстил Баш Майсторо щото така ми е забавно :-D :-D :-D . Любим филм ми е! Никога не съм се имал за майстор, ника ми е така за шоу дано не се заблуждава някой. Не се косете бъдете живи и здрави, има модератори които се надявам ако някъде сбъркам да направят корекция и забележка, абе те си знаят Хората. Айде още малко за Чирака! Поздрави! :drinkers: А сега малко сериозно: Някои знаят за колебанията ми плоча или не, ходих забрах помпаджия на място да види ще стане ли с помпата. Каза човека проблем няма и така реших да си направя кофража и арматурата и да наливам бетон.
Прикачен файл:
rsz_img_20200621_170116_optimized.jpg
Прикачен файл:
rsz_img_20200627_173254_optimized.jpg
Прикачен файл:
rsz_img_20200627_173329_optimized.jpg
Прикачен файл:
rsz_img_20200628_190000_optimized.jpg
Прикачен файл:
rsz_img_20200628_190104_optimized.jpg
шоп - майстор
Браво Баш майсторе!
Не ти трябват чираци в темата. Качвай повече снимки даже, една снимка казва повече от 100 думи.
panaira - специалист
Баш Майсторе, не съм чел цялата ти тема, ще го направя като има малко повечко време, поздравления за това, което правиш. Това, което е от последните снимки, тераса ли ще е? Или просто навес? Или пък ще вдигаш 2 етажа до съществуващата къща (нещо като разширение)? Питам, защото тези стъпки и фундаменти дето си ги направил ми се сруват доста сериозни.
Баш Майсторо - специалист
За Много Години! Живи и здрави! Да смятам да стане горе тераса, а долу лятна кухна открита като навес, за това и оставих канал ако навява да поема водата. Смятам тая година ако е писано да направя дървен навес на терасата и да си е открита с парапет. Не ми трябват за сега повече закрити пространства, още не съм оправил долния етаж и тая зима това ще правя , като стане ще ми е предостатъчно, а като е хубаво времето повече сме на вънка. Разрешителни не съм вадил, сега ще ме оплюете, но така стана казах на комшиите какво мисля и искам да направя, хората ми казаха че нямат проблем и даже се радват щото от както почнах с ремонта и оградата укрепих и други работи от които си имаме полза и се разбираме. Долния етаж е полувкопан и тази му страна излиза на нула, смятам че с тия стъпки,колони и желязо малко ще подпра тази стара къща, за сега няма признаци да е мръднала, но така я заздравявам и долу основата и двата ъгъла с колоните. Та това е повече разширения не смятам да правя, а вече направеното да си го завърша лека полека дето се казва по мерак да стане, мивка външна с плот и с камък да облицовам , даже и стените и колоните, голяма слабост ми е. :-D
Баш Майсторо - специалист
И така, лека по лека действах.
Прикачен файл:
rsz_img_20200703_174810_optimized.jpg
Прикачен файл:
img_20200703_204412_optimized.jpg
Прикачен файл:
img_20200703_204425_optimized.jpg
Прикачен файл:
img_20200705_140239_optimized.jpg
Прикачен файл:
img_20200705_140253_optimized.jpg
Баш Майсторо - специалист
Прикачен файл:
img_20200712_152303_optimized.jpg
Прикачен файл:
rsz_img_20200712_152308_optimized.jpg
Прикачен файл:
img_20200712_152314_optimized.jpg
Прикачен файл:
img_20200712_152319_optimized.jpg
Прикачен файл:
img_20200712_152353_optimized.jpg
nikolov333 - майстор
Със сигурност пристройката ще подпира и къщата.. :-D :supz: :partyman:
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

Тема "Ремонт на стара къща в стил Направи Сам." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: