• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Virtex - майстор
12см е дебелината, 'правена' долна арматура + електрозаваръчна мрежа за горна армировка.

Плочата е направена, но все пак ми беше интересно - някои от нововъведенията в сферата не стигнаха до моят проект.

Поне nautilus33 прави нещата с актуална информация :)
nautilus33 - майстор
Опитвам се доколкото мога. Лошото е, че нещата се позабавят, тъй като няма филц в целия град, и ще има нова доставка евентуално края на идната седмица. Надявам се, не е проблем, след като колоните вече са отлети. Дали ще трябва да се добавя нещо за по-добра спойка между колоните и гредите или няма смисъл?
BLUEPUPIL - специалист
С телена четка махаш циментовото „мляко“ от повърхността и заливаш.
nautilus33 - майстор
Ще опитам, макар че мисля, че ще ми е почти невъзможно. Арматурата за колоните и гредите е навързана и кофража за гредите е поставен, и почти не мога да си провра ръката през арматурата за да бръкна и изчистя. Но ще се помъча. Благодаря.
savagebs - специалист
никой не каза нещо за пожарна аларма+ 2 спринклера на тавана , няма да е въобще скъпо спрямо тази плоча и даже и бетонна плоча да удари мисля че пак е добре да помисли за пръскалки
иначе аз за за почистване на боклука от кофража ползвах прахосмукачка, ръчна духалка, и маркуч с вода
водоструйката дали няма да свърши работа за циментовото мляко
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Изливане на под и плоча" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: