• 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 88
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Dessie - специалист
Ясно, благодаря за инфото на всички. За сега май ще се въздържа от камери. По скоро само лампи. Под носа са ми….
resistbody - майстор
вт май 31, 2022 1:43 pmDessie написа:
Ясно, благодаря за инфото на всички. За сега май ще се въздържа от камери. По скоро само лампи. Под носа са ми….
Аз в момента имам 3 тона желязо на земята, мислиш ли че не искам да видя ако някой посегне на тея почти 10к лева.. и на мен са ми под носа на 20метра, ама спя вечерта.. А при повечето хора са на километри от тях.. на съседа краднаха една греда метална от обекта му(не за парите ама разправия после).. и строителя му беше супер спокоен всичкия кофраж с подпори отвънка...
Истината е, че ми краднаха чистачките на колата и затова сложих камерите..
Dessie - специалист
пет юни 03, 2022 12:44 amresistbody написа:
вт май 31, 2022 1:43 pmDessie написа:
Ясно, благодаря за инфото на всички. За сега май ще се въздържа от камери. По скоро само лампи. Под носа са ми….
Аз в момента имам 3 тона желязо на земята, мислиш ли че не искам да видя ако някой посегне на тея почти 10к лева.. и на мен са ми под носа на 20метра, ама спя вечерта.. А при повечето хора са на километри от тях.. на съседа краднаха една греда метална от обекта му(не за парите ама разправия после).. и строителя му беше супер спокоен всичкия кофраж с подпори отвънка...
Истината е, че ми краднаха чистачките на колата и затова сложих камерите..
Виж, не се заяждам …. Ама 3 пъти ми се налага да гледам камери в последните 4 години ….виждат се качулки, маски и отпрашващи коли. Донякъде периметровата охрана спасява положението от кокошкарските истории, но не за навсякъде има възможност и смисъл. 3 тона желязо трябва да дойдат бая народ да го товарят, пък и със сигурност няма да е с някое пежо 206 :-)
Като казах, че са ми “под носа” имах впредвид по отношение на воайорството дали бачкат :-)
kivanov - специалист
От 01.06 имам АКТ2 (открита строителна площадка). Започваме в сряда в 8:30 :) Утре ще купя шампанско и чакам.
resistbody - майстор
По моето време ще строиш, баш по жегите.. на 10.06 почнах копаенето.. като ти ударят плочата гледай да се полива обилно и редовно... това е твой ангажимент, изпълнителя му е през оная работа..
kivanov - специалист
нед юни 05, 2022 1:36 amresistbody написа:
По моето време ще строиш, баш по жегите.. на 10.06 почнах копаенето.. като ти ударят плочата гледай да се полива обилно и редовно... това е твой ангажимент, изпълнителя му е през оная работа..
Трябва бая да е загрижен за оная си работа, защото аз няма да платя, но съм чувал, че наистина пада голямо поливане и ще видим :)
нед юни 05, 2022 12:32 amkivanov написа:
От 01.06 имам АКТ2 (открита строителна площадка). Започваме в сряда в 8:30 :) Утре ще купя шампанско и чакам.
Отбой. Ще вали идните дни и преместихме всичко за следващата седмица. :) Водно начало.
kivanov - специалист
Най-накрая времето беше с нас и започнахме в сряда :)

Изображение

Изображение

Не се бях качвал на багер ;)
Изображение

За три дни изкопаха това:
Изображение

И една снимка с дрон. :)
Изображение

Изкопът е с около метър по-широк във всички посоки спрямо основите.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 19, 2022 6:02 pmkivanov написа:
Изображение
Хаирлия да е!
Dessie - специалист
@kivanov - супер! Безпроблемно да върви!

При нас времето ни спира вече 10-ти ден….
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 88

Тема "Парцел -> Къща -> Дом" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: