• 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 88
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
resistbody - майстор
Хубав имот, доста зеленина и сянка.. съседите са ти спестили няколко хиляди за плътна ограда.. с мойте се разбрахме за жив плет някога.. че хем евтино хем красиво..
Тоя камък защо сте го вкарали вътре ? гледам има още боклук за вадене...
Това от тая вашата община много те тормозят.. при нас е много ларж строителството, сигурно защото почти никой не строй..
kivanov - специалист
Хубави са нещата дето го искат от общината, но не са измислени правилно :) Вече искат снимки от площадката за да са сигурни, че има къде да се мият камионите.

Нещата с оградите никак не са розови :) С тази в дъното ми е разрешено да "Прави каквото искаш щом ти ще плащаш" :) Тази в дясно е наклонена и в последния момент съседите се отказаха аз да я правя и искат някакви тъпотии. И двете огради са в моя двор с 20-30см. Тези с дясната ограда ще ги пращам директно в контрол по строителството като ми открият площадката ;)

Иначе трошляка е за площадката, на която ще мием камионите ;) Иначе има МНОГО боклук още за вадене :)

Изображение

Днес с едно семейно барбекю отпразнувах символичната първа копка. После само ще счупя едно шампанско в багера, че няма да има време за друго. :)

Изображение

Изображение
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Хаирлия да е!
skostadinov - специалист
Хайде честито! Дано ти върви като по вода и да нямаш никакви дертове със строителството.
nelina_london - специалист
Мястото е разкошно !Ако бях в Софийски регион ,пристигах на минутата за излишното борче . :)
С пожелание за читави изпълнители и подизпълнители и безпроблемно завършване на начинанието !
шоп - майстор
УСПЕХ!!!
Качвай снимки от процеса на строежа, във форума има много спецове по всевъзможни теми. Със сигурност ще има много положителни и отрицателни коментари и мнения, но ще имаш избор да отсееш мненията и да избегнеш много грешки.

Следя от над 10 години руският форум и знам, че при подробен фотоотчет и редовно воден дневник на строежа от ценни мнения на съфорумци, дилаог, дебати, аргументирани спорове се стига до положителен краен резултат.
Човек, къде го намери този хубав парцел :tonqe:

То това даже меко казано хубав, той направо прекрасен :prayer: . Пожелавам ти и къщата да стане толкова хубава, гледах проектите и нещата изглеждат страхотни. Следя темата, защото от 6 месеца търся къща, но не намирам готова и клоня вече към строеж. Търся парцел, но всичко което изглежда хубаво на пръв поглед е точно до.... гробище :shock:
kivanov - специалист
пон май 23, 2022 7:49 amn_a написа:
Хаирлия да е!
пон май 23, 2022 11:16 amskostadinov написа:
Хайде честито! Дано ти върви като по вода и да нямаш никакви дертове със строителството.
Благодаря :)
пон май 23, 2022 6:44 pmnelina_london написа:
Мястото е разкошно !Ако бях в Софийски регион ,пристигах на минутата за излишното борче . :)
С пожелание за читави изпълнители и подизпълнители и безпроблемно завършване на начинанието !
Мерси. Ще ги видим изпълнителите :)
пон май 23, 2022 7:45 pmшоп написа:
УСПЕХ!!!
Качвай снимки от процеса на строежа, във форума има много спецове по всевъзможни теми. Със сигурност ще има много положителни и отрицателни коментари и мнения, но ще имаш избор да отсееш мненията и да избегнеш много грешки.

Следя от над 10 години руският форум и знам, че при подробен фотоотчет и редовно воден дневник на строежа от ценни мнения на съфорумци, дилаог, дебати, аргументирани спорове се стига до положителен краен резултат.
Ще качвам снимки със сигурност. Смятам, че най-малкото ще са полезни за всеки, който гледа същия филм ;)
пон май 23, 2022 9:50 pmliyan написа:
Човек, къде го намери този хубав парцел :tonqe:

То това даже меко казано хубав, той направо прекрасен :prayer: . Пожелавам ти и къщата да стане толкова хубава, гледах проектите и нещата изглеждат страхотни. Следя темата, защото от 6 месеца търся къща, но не намирам готова и клоня вече към строеж. Търся парцел, но всичко което изглежда хубаво на пръв поглед е точно до.... гробище :shock:
Много търсене :) Малка случайност и бързо плащане :) Локацията му е супер. Хем изглежда диво, но е на 7мин от входа на Ринг Мол :)
kivanov - специалист
Снимки от вчера:

Изображение

Малко шано табела :)
Изображение

Чакаме ОК от общината:)
BLUEPUPIL - майстор
вт май 24, 2022 12:46 pmkivanov написа:
Локацията му е супер. Хем изглежда диво,
но е на 7мин от входа на Ринг Мол
На югозапад от Ринг мола- Симеоново
или на югоизток от Икеа- Бистришко шосе
и нагоре Бункера или пък около лифта?
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 88

Тема "Парцел -> Къща -> Дом" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: