• 1
  • 2
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
naistor - специалист
пон юли 20, 2020 12:55 amn_a написа:
нед юли 19, 2020 11:02 pmnaistor написа:

В тази връзка някой случва ли му се да получи дефектни стъклопакети изобщо, че от приятели не намирам такъв случай. Даже и казват, че са им дошли идеално измити, а при мен пристигат яко изцапани.
Къде е това, коя е фирмата?
София. Не ми се иска на този етап да споделям името на фирмата, защото ще е антиреклама - според тях аз съм бил карък, че толкова много бройки съм оцелил дефектни и едва ли не те щели да си ги произведат без дефекти. Но аз не виждам как ще успеят имайки предвид фактите. Но поне засега приемат всички рекламации без проблем.
Не знам и колко често хората си проверяват стъклопакетите, то много странно, че някои от дефекти се виждат само при определена светлина. Примерно сутрин един стъклопакет на изток се вижда огромен дефект и много дразни, а следобед като не го грее директно трябва да се вглеждаш и дори и тогава изглежда много по-малък. Но иначе си има и плътни точки и линии, които се виждат по всяко време на деня докато е светло.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Първо изкоментирайте защо транспортът им ги замърсява. И иди на място огледай. Важна е светлината, но още по-важен е ъгълът под който оглеждаш. Местиш и въртиш... Като си правил рекламации отбеляза ли върху стъклата проблемните места? Молив за вежди върши супер работа в такива случаи
naistor - специалист
пон юли 20, 2020 5:12 pmn_a написа:
Първо изкоментирайте защо транспортът им ги замърсява. И иди на място огледай. Важна е светлината, но още по-важен е ъгълът под който оглеждаш. Местиш и въртиш... Като си правил рекламации отбеляза ли върху стъклата проблемните места? Молив за вежди върши супер работа в такива случаи
отбелязвам ги с обикновен маркер, молив за вежи какво му е предимството, че не се сещам?
Мисля да пробвам и с някаква лампа да видя дали ще се вижда по-добре ако няма слънце.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет юли 23, 2020 9:59 amnaistor написа:
пон юли 20, 2020 5:12 pmn_a написа:
Първо изкоментирайте защо транспортът им ги замърсява. И иди на място огледай. Важна е светлината, но още по-важен е ъгълът под който оглеждаш. Местиш и въртиш... Като си правил рекламации отбеляза ли върху стъклата проблемните места? Молив за вежди върши супер работа в такива случаи
отбелязвам ги с обикновен маркер, молив за вежи какво му е предимството, че не се сещам?
Мисля да пробвам и с някаква лампа да видя дали ще се вижда по-добре ако няма слънце.
Кой каквото си има*
Обикновеният маркер не се вижда добре и се трие от докосване. Моливът за вежди не е перманентен, но си иска усилие за изтриване и се вижда и отдалеч

*шегувам се, бе, купувам го специално за такива цели
Георги767 - специалист
Леле ти си бил карък,на мене ми монтираха пакет с жива МУХА.Когато си тръгнаха видях мухата помислих първо.че е отвън да ама не. Айванчето си живя 2 дни в пакета смениха го след дълго чакане.
  • 1
  • 2

Тема "Намиране на дефекти в стъклопакет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: