Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
kameno88 - напреднал
Здравейте, не намерих тема (чрез търсачката), която да отговаря на въпросът ми. Интересува ме... коя фирма бихте препоръчали за ремонт на покрив в област Пловдив. Трябва ми сериозна фирма... Преди време реших да ползвам опцията за оферта към проект за отопление... ми още чакам отговор. Заради това питам... дано не е в нарушение на правилата, но ми е нужна сериозна фирма... Благодаря предварително.
hidrazin - майстор
съб авг 08, 2020 10:30 pmkameno88 написа:
...но ми е нужна сериозна фирма...
Тотално си объркал форума. Не можеш да четеш или не разбираш? Направи си САМ
Така че хващай теслата а ние ще помагаме с керемидите - виртуално.
:partyman:
шоп - майстор
съб авг 08, 2020 10:30 pmkameno88 написа:
Трябва ми сериозна фирма...
Търси, ще намериш. Ако имаш късмет, ама доста късмето догодина ще имаш ремонтиран покрив.
Читавите фирми са ангажирани 1-2 години напред. :-D
jabata - специалист
Читавите фирми, едно са ангажирани с години напред, ами и са много малко. Но веднага можеш да хванеш едни мургави събратя, да ти кажат Бате, утре идвам да ти правя покрива. Да дойдат, да ти разкрият покрива, да се скрият, да завали един хубав дъжд. И после олеле какво стана. Ако не ти се чака, качваш се на тавана/покрива, гледаш откъде тече, и пишеш и ние ще помагаме.
За съжаление майстори в БГ вече почти не останаха. Читавите са ангажирани месеци и години напред, и взимат добри пари. Боклука също взима скъпо, но после дооправянето е голямо. Така че успех.
burkov - специалист
Два пъти имах опита с фирми от фирмата майка.
Няма да повторя НИКОГА!
kameno88 - напреднал
разбирам... и се съгласявам... но покръвът е за пълна подмяна... дори трябва леко да се удължи. Вече мисля и сам да се пробвам ама...

пон авг 10, 2020 10:33 amjabata написа:
Читавите фирми, едно са ангажирани с години напред, ами и са много малко. Но веднага можеш да хванеш едни мургави събратя, да ти кажат Бате, утре идвам да ти правя покрива. Да дойдат, да ти разкрият покрива, да се скрият, да завали един хубав дъжд. И после олеле какво стана. Ако не ти се чака, качваш се на тавана/покрива, гледаш откъде тече, и пишеш и ние ще помагаме.
За съжаление майстори в БГ вече почти не останаха. Читавите са ангажирани месеци и години напред, и взимат добри пари. Боклука също взима скъпо, но после дооправянето е голямо. Така че успех.

Тема "Ремонт на покрив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: