Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
D_U_D_E_ - помощник
Здравейте,
Не можах да намеря тема във форума по въпроса и за това пускам такава тук.
Специално моята дилема е такава. Купихме си със жена ми парцел в соБалъм Дере във Варна преди 6-7 години. Тогава започна и процедурата по иготвяне на ПУП на местността. Както може би се досещате още не е готова(има постоянно жалби и корекции на ПУПа). Преди 2 години ни разрешиха да си изготвяме ПУП извадки, направих си веднага и я одобриха на 19.2.2021 ми одобриха. Сега обаче одобриха и тея ш :x бани промени, като визирам : Разрешение за строеж в урегулиран поземлен имот се издава само при приложен подробен устройствен план по отношение на регулацията, в т.ч. уличната регулация, свързваща обекта с уличната или пътна мрежа и осигуряваща достъп до съответния поземлен имот. При урегулиран поземлен имот с лице на повече от една улица е достатъчно уличната регулация да е приложена по улицата, по която се осъществява достъпът до строежа. Сега смятах да започвам да проектирам ама :finga: .

Та да продавам ли имота и да си търся апартамент. :?:
Руди - майстор
пет фев 26, 2021 12:40 pmD_U_D_E_ написа:
Та да продавам ли имота и да си търся апартамент. :?:
Да
kozl - майстор
А аз да чекам ли имотите с приложена регулация да поскъпнат, че мислех да продавам :?
radius - майстор
Не, продай имота и търси в село. Балък дере е това. Всичко сбито накуп , най отгоре сметище, долу коли бръмчат, зад баира мангалите.
Това е към автора на темата.

Тема "Изменение ЗУТ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: