Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Здравейте, предстои ми строеж на къща, но няма вода в близост до имота. Трябва да пуснем сонда за да поискаме разрешително за строеж. Можете ли да препоръчате фирма която работи в София, която да свърши цялата работа от пробиванете, през поставянето на съоражението до узканоняването? Благодаря.
hidrazin - майстор
Форума е "Направи си сам" - в случая направи си сам сондаж.
:partyman:
Димитър....... - специалист
Сега очаквам и тоя да си отговори сам,само че с друго име,естествено приложил най усложливо линк на някоя фирма :-D
miroki - майстор
Аз така търсих и понеже единия кладенец с набиване на тръба ми излезе водата на 3, 30м. И ми трябва кладенец около 5м. Никой не иска да идва. Или да си платя за 10м. Излиза, че с този скъп надник в днешно време копането на ръка е по-евтино.
Единствено ме спира, че няма ток там и под вода не мога да копая. По спомени от едно време, като бях здрав. 1 м се копаеше за един ден.
И скоро ще се организирам, явно машините да стоят е по-изгодно за собствениците.
torbalan - Дървен философ
чет окт 27, 2022 5:58 pmДимитър....... написа:
Сега очаквам и тоя да си отговори сам,само че с друго име,естествено приложил най усложливо линк на някоя фирма :-D
Със сигурност не съм същия. Тази есен правих сондаж и съм доволен от "Стойчев дрил". Врачани са, но работят из цяла България.
С удоволствие им правя реклама, като техен доволен клиент.

Ако поста не е с цел реклама - питащия лесно ще намери контакти с Гугъл. :)
joro_kem - специалист
и като е направи сам, що има реклами на търговци и фирми? хайде по-умерено с поученията! тук май първо гледате кога е регистриран потребителя и според това отговаряте...
чет окт 27, 2022 8:31 pmtorbalan написа:
чет окт 27, 2022 5:58 pmДимитър....... написа:
Сега очаквам и тоя да си отговори сам,само че с друго име,естествено приложил най усложливо линк на някоя фирма :-D
Със сигурност не съм същия. Тази есен правих сондаж и съм доволен от "Стойчев дрил". Врачани са, но работят из цяла България.
С удоволствие им правя реклама, като техен доволен клиент.

Ако поста не е с цел реклама - питащия лесно ще намери контакти с Гугъл. :)
Благодаря за препоръката.

Тема "търся фирма за сондаж" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: