Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
ky-kyy - майстор
В подобни случаи, давам примера за лисицата и капана. Прегризва си крачето и беж да я няма. Вярно, на три крака, ама кожухчето си е на нея, а не е станала яка, на някоя кокона :)
Още оня ден посъветвах - беж краченца, да бягаме. Губите само едни пари. Пари се изкарват. Урока е важен и поуките. Те си заслужават, в цялото това приключение :)
infomar
чет окт 07, 2021 5:16 pmky-kyy написа:
В подобни случаи, давам примера за лисицата и капана. Прегризва си крачето и беж да я няма.
То е ясно, че така ще стане, но що да губят капарото.
Изчакват да им представят натурален акт за къщата и цялата земя и ако нещо липсва от описаното в обявата, според предварителният договор, развалят договорката и си искат капарото дори чрез съд.

За мен тази къща не си струва парите. Нито има разпределение, нито е завършена, нито има шанс да се узакони. Зимата ще ми изстинат ташаците да бЕгам по външните стълби в спалнята.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет окт 07, 2021 6:23 pminfomar написа:
чет окт 07, 2021 5:16 pmky-kyy написа:
В подобни случаи, давам примера за лисицата и капана. Прегризва си крачето и беж да я няма.
То е ясно, че така ще стане, но що да губят капарото.
Изчакват да им представят натурален акт за къщата и цялата земя и ако нещо липсва от описаното в обявата, според предварителният договор, развалят договорката и си искат капарото дори чрез съд.

За мен тази къща не си струва парите. Нито има разпределение, нито е завършена, нито има шанс да се узакони. Зимата ще ми изстинат ташаците да бЕгам по външните стълби в спалнята.
Скрийншот на обявата, задължително и ако има още някаква кореспонденция. Но си мисля, ако няма да има сделка, капарото през крив макарон...

Тема "Проблем при покупка на селска къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: