Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
MamaMy - майстор
Има ли почва у нас :)
kr1100 - майстор
то за къща не знам , но за работилница или склад на инструментариум е супер.
Няма и нужда от разрешения ..
MamaMy - майстор
Направо се е утрепало. По бързо строителство едва ли съществува. Ако това е направено кадърно и с добра изолация, даже и за къще е супер прилично.
iliya_i - майстор
вт ное 30, 2021 7:26 pmMamaMy написа:
... Ако това е направено кадърно и с добра изолация, даже и за къще е супер прилично.
Каква изолация? Те стените са по 5 пръста дебели.
Не виждаш ли, че тези дето го правят, надписите и музиката на клипа са от места, дето няма нужда от отопление, че даже и почти не вали.

В края на соц-а бяха внесли една серия Рено 5 от Ирак без парно. Щото там не е необходимо и само би могло да прави мизерии. Ама тук е друг климат.
MamaMy - майстор
И преди няколко години се чу, че внасят ирански коли без парно, но явно не станаха хит. Това нищо не означава за къщите. Изолация се слага и за жегите. Имам чувство, че тези стени са подобни на сандвич панел. Ето една ниша за наш производител. Сигурен съм, че ще има доста добри продажби ако цените са нормални. Ако ги надуят по наш тертип, каузата е обречена. Така като ги гледам са доста по-хубави от фургоните в които живеят много хора. При аварийни ситуации на един курс ще прекарат 50 къщи срещу един фургон. Пък колко вили ще се направят също не е истина.
hidrazin - майстор
вт ное 30, 2021 6:45 pmMamaMy написа:
Има ли почва у нас :)
Май не си виждал офисни и работни фургони как се транспортират и сглобяват/разглобяват?
Включително такива с климатик и такива дето се "снаждат" по няколко? :-D
Демек пак важи правилото - докато се сетиш и вече някой печели от това.
Закъснял си...
:partyman:

Тема "Сгъваема къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: