Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Zdraveite,
Imam problem s premahvaneto na grafiti ot vanshna oblicovka na kashta, koiato e ot granitni plochi. Ako niakoi ima opit v tova trudno nachinanie da pishe. Polzval sam preparat specialno za tazi cel zakupen ot bricolage , ne deistva, polzval sam i amb , koresilin, aceton - niama efekt na palno premahvane. Vijdal sam da pochistvat grafiti ot podlezite na metroto s niakakva kiselina, no ne znam kakva e , ot kade e.....
Blagodaria predvaritelno
Spokoiniq - майстор
Песъкоструй, със ситен пясък, чисти всичко от фасади, също и препарати за водно почистване имат, потърси с гугъл на песъкоструй, ще ти изкара поне 10 фирми почистващи фасади.Вервам като си облицован с гранит пари да не ти липсват :yawinkle:
hygro - майстор
Здравей!

Щяхме ти бъдем много благодарни, ако беше написал съобщението си на кирилица. В този форум тя е задължителна.

Що се отнася до отговора на въпроса ти, за химическо отстраняване се използва смивка за премахване на стара боя, но е малко вероятно да изчисти 100%. Търси в бояджийските магазини. Понякога водоструйката помага на смивката.

Със сигурност може да се почисти ефективно и за отрицателно време с пясъкоструйник, но довличането му се рентира ако са засегнати по-големи площи.
благодаря ви много!
за съжаление площта е малка - 2 - 3 м2
Rockwalll - специалист
пробвай с телена четка върху шлайф или бормашина - и дано гранитът да не е полиран защото в този случай не ти вършат работа съветите дотук
Благодаря!
Полиран е.
дали ниама да гонараня много и да от едно петно да направя друго.
Rockwalll - специалист
ако е полиран май ще трябва да преполирате с машина и ще стане, но не пробвай с телените четки и пясъкоструйки в такъв случай

Виж по хипермаркетите за полиращи пасти за камък или накрайници за шлайф - или по-лесно потърси от фирмите, които дават под наем такова оборудване - наистина за 2-3 кв.м. няма смисъл да търсиш фирма, освен ако наистина не те интересува колко ще струва

Тема "Grafiti Premahvane" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: