• 1
  • 2
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
chapara - майстор
пон мар 13, 2023 10:11 amhkrachunov написа:
Колегата chapara сега ще почне да ти обяснява тъпотии в стил "назад към природата и как да ползваш био еко кравешки ла*на със стъкла против мишки... което нямало да ги спре но него го влече.
Сополкьоо, както е видно аз казах каквото имах в тази тема, но ще ти отговоря.
Първо такива неща като твоите ла.на никъде не съм препоръчвал, само ла.нари като теб могат да ги сънуват.
И второ форума не стартира с твоята регистрация. Когато си намислил да се изкажеш г-н Усрани гащи, провери в историята, кой, какво и кога е писал. ,,Пожелавам" ти пълно безмишие, но мишките ходят там където е чисто, а не .......😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
hkrachunov - напреднал
пон мар 13, 2023 7:45 pmchapara написа:
"Сополкьоо " ще викаш на синчето/дъщеря си/ жена си/майка си/мъжа си.... или там който ти е от обкръжението (горките хорица)

viewtopic.php?f=47&t=69465
ето тук може да се види какви тъпизми пишеш и други хора са ти отговорили
Не е нужно форума да започва с моята регистрация за да се види кой е ла.нар.
пон яну 02, 2023 11:24 pmchapara написа:
Пожелавам ти успех, и знай че ще имаш мнооого изненади. Съжалявам, пропуснах двете семейства ежковци, а за птиците нямам думи☺
ето част от тъпизмите които пише колегата, на който явно фитила е толкова къс колкото и IQто... че да обижда така наред,... първично прост де се вика :partyman:
chapara - майстор
А, сега се сетих кой си ти, понеже аз за разлика от теб не влагам лично отношение към колеги.

Онзи когото всички развенчаха, или поне болшинството, в негова, собствена тема.
И се оказва че трябва да вземеш лично отношение защото съм един от първите писали и не са похвалили пос÷ркото с IQ, хахаха.
Масова злоба и невежество надвиснало е.
Благодаря за линка :prayer:

🙄🙄🙄
hkrachunov - напреднал
Последно ти отговарям, че ще осереш и тази тема. Като ти гледам броя коментари ( между другото, ти рацъках и други мнения - навсякъде си толкова неадекватен). Недоклатен форумен чичак (най - вероятно), трупащ рейтинг от хиляди безмислени постове, без грам добавена стойност. След като без лично отношение обиждаш наред, ми е жал за жалките хорица, които са принудени да комуникират с теб на живо.

Интересно виждаме имаш за "ВСИЧКИ РАЗВЕНЧАХА" след като, реално единствените слабоумни писаници бяха от вас, а тези които имаха какво да кажат го казаха и бяха полезни.
Ако колегата хвърли поглед, на темата която посочих, ще види че въпросния колега е слаб*умник и само си чеше комплексчетатата във форума. Други колеги, които може би имат сходно с неговото виждане относно дадени материали и изпълнение, поне спазват добрия тон и дават смислени примери.
Не обиди от някой комплексиран чичак дето дори не знае, за кой говори
пон мар 13, 2023 11:45 pmchapara написа:
А, сега се сетих кой си ти
🙄🙄
Така че @legioN гледам и ти си от скоро във форума, освен въпросния чичак има и смислени хора.
пон мар 13, 2023 11:45 pmchapara написа:

Благодаря за линка :prayer:

🙄🙄🙄
Гарантирано не би се оправил да го намериш сам или по - скоро си срал в/у хиляди теми дребните си формуни комплексчета.
Движи си със здраве и искрено съжалявам хората покрай теб. Але па ако имаш деца... горките... не е можело да случат на по - тъпо нещо. :finga:
chapara - майстор
С ,,чичака" да тичаш един срещу друг 2-3 живота няма да ти са достатъчни да го стигнеш [-(
Този който се напъна да,,усира" беше ти. Огледай се тъпако :wink:
  • 1
  • 2

Тема "Изолация на под на стара къща с гредоред" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: