• 1
  • 2
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
dimitargk - помощник
Посъветваха ме да не слагам метални керемиди, защото при силен вятър или буря може да има проблеми. А вие какво мислите?
nelina_london - специалист
Отлитат в едно с дървената скара, когато някой не я е захванал грамотно .То ...ако ще разчитаме на керемидите да тежат ,за да не литнат гредите ...работата е ясна .
Не само на къщата ,но и на градинската барака са си по местата след доста на брой урагани ветрове .
Andri01 - майстор
Питай Преслав,може и на ЛС.
dimitargk - помощник
ср апр 19, 2023 9:14 amAndri01 написа:
Питай Преслав,може и на ЛС.
Как да се свържа с него?
Andri01 - майстор
Търси го в "потребители" - Преслав, регистриран на 20.11.2011г. Пиши,че аз съм те насочил.
dimitargk - помощник
ср апр 19, 2023 1:36 pmAndri01 написа:
Търси го в "потребители" - Преслав, регистриран на 20.11.2011г. Пиши,че аз съм те насочил.
Бшагодаря, ще го потърся.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср апр 19, 2023 6:47 pmdimitargk написа:
ср апр 19, 2023 1:36 pmAndri01 написа:
Търси го в "потребители" - Преслав, регистриран на 20.11.2011г. Пиши,че аз съм те насочил.
Бшагодаря, ще го потърся.



memberlist.php?mode=viewprofile&u=54652
dimitargk - помощник
ср апр 19, 2023 7:26 pmn_a написа:
ср апр 19, 2023 6:47 pmdimitargk написа:
ср апр 19, 2023 1:36 pmAndri01 написа:
Търси го в "потребители" - Преслав, регистриран на 20.11.2011г. Пиши,че аз съм те насочил.
Бшагодаря, ще го потърся.



memberlist.php?mode=viewprofile&u=54652
🍺👏🏻
preslav - майстор
Не е нужно никой да ме търси, още повече, че и nelina-london е споделила опита си.
Видях темата още вчера, но нямах време, нито желание да изказвам мнения по вече дъвкани теми. Моят покрив е "младеж", на някакви си +/- 6 години, а по целия свят има столетни покриви, ама то е щото по Скандинавието не духат ветрове, нито пък във Франция или Германия.
Пролемът на всички литнали покриви, паднали къщи, наводнени мазета и т.н. е, че някой си е оставил ръцете или е икономисал от материали.
Направата на покрив не е за напрви си сам, но е добре човек да е осведомен какво трябва да наблюдава при работата на "майсторите" и да не поддава на "майсторските съвети", че то и така си било добре.
dimitargk - помощник
чет апр 20, 2023 8:25 ampreslav написа:
Не е нужно никой да ме търси, още повече, че и nelina-london е споделила опита си.
Видях темата още вчера, но нямах време, нито желание да изказвам мнения по вече дъвкани теми. Моят покрив е "младеж", на някакви си +/- 6 години, а по целия свят има столетни покриви, ама то е щото по Скандинавието не духат ветрове, нито пък във Франция или Германия.
Пролемът на всички литнали покриви, паднали къщи, наводнени мазета и т.н. е, че някой си е оставил ръцете или е икономисал от материали.
Направата на покрив не е за напрви си сам, но е добре човек да е осведомен какво трябва да наблюдава при работата на "майсторите" и да не поддава на "майсторските съвети", че то и така си било добре.
Аз затова прекратих работа с бригадата, която тъкмо щеше да започва. При оглед си замълчаха, че надзидът е зидан с кал, като им казах, те настояваха, че надзидът бил здрав, нищо му нямало, ще го запечатат със замазка и щяло да държи. Според мен истински майстор няма да ти каже такова нещо за надзид, зидан с кал.
  • 1
  • 2

Тема "Металните "керемиди" и силен вятър/буря." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: