Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
yavorrg - помощник
Хаххаах..започвам да си мисля че тук са събрани само психичноболни.. няма майтап... потърсете помощ никога не е късно :)
yavorrg - помощник
нед мар 03, 2024 1:23 amMamaMy написа:
съб мар 02, 2024 1:47 pmyavorrg написа:
... какви ли не мнения чух накрая някакви анонимници ти казват колко си тъп и как нищо няма да стане...
Никъде не видях някой да ти казва колко си тъп, но ти го написа няколко пъти. Е, нека аз да бъда. Тъп си! Щом го твърдиш ти значи е така. Поредния безмозъчен дебил тръгнал да си върши работата във форумите. Ако в реалния свят не можеш да се оправиш, а си тръгнал във виртуалния това как се нарича?
Сам го каза :-D
А ти кретен загубен не разбрали че единствената цел с която отворих темата е каква е стандартната норма за копаене на ръка. Или едната ти гънка в мозъка не може да разбере о осмисли цяло изречение?? Толкова ли си недъгав?!

В темата има няколко отайки на които мн време ви отделих..да сте живи и здрави и дано намерите нещо по смислено в живота пред това да се заяждате с хората и да се мислите за мн остроумни..трябва да сте мн жалки че да стоите тук целодневно .. не вврвам да успеете да го проумеете защото еволюцията май ви е пропуснала..нали знаете..да си тът е като да си умрял..ти нв го разбираш ама страдат околните..горките ви близки.. аре..
Тоа даде диагноза на форума и отърва козите.
Форума е "Направи си сам!". Е, направи си го.
Темата няма да бъде изтрита. Може да бъдат преместени няколко мнения, като това например и последните ти две, да си ни седят на нощното шкафче.

Колегата, който преди няколко години прави същото упражнение, вероятно няма да се включи, понеже вече са ти обяснили нормативите.
Bo-Yan - специалист
Влизам тая сутрин във форума лична собственост на тримата велики - мама му, чапара и трифун, и о чудо, получавам дежа вю. Същите приказки и на мен ми ги плещиха преди 2-3 месеца. Колко съм тъп, какъв съм сополан, как не ми били длъжни, как въпроса ми бил олигофренски. Естествено и аз не им останах длъжен, както автора на настоящата тема. Както виждате уважаеми "доайени", аз съм си взел поука, не пускам нови теми, не коментирам нищо почти, само си чета и се смея. Но вие, вие правите едни и същи сцени всеки път. Нали знаете кой прави едни и същи грешки всеки път?
MamaMy - майстор
Ами нормално. Те олигофрените не свършват с теб. Време е да се въведе някакъв ценз за вход във форума. Иначе ще се регистрират все самоубийци и такива индивиди. Повечето технически форуми имат няколко елементарни въпроса от обща култура. Примерно законите на Нютон. :lol:
chapara - майстор
нед мар 03, 2024 7:33 amBo-Yan написа:
Влизам тая сутрин във форума лична собственост на тримата велики - мама му, чапара и трифун, и о чудо, получавам дежа вю. Същите приказки и на мен ми ги плещиха преди 2-3 месеца. Колко съм тъп, какъв съм сополан, как не ми били длъжни, как въпроса ми бил олигофренски. Естествено и аз не им останах длъжен, както автора на настоящата тема. Както виждате уважаеми "доайени", аз съм си взел поука, не пускам нови теми, не коментирам нищо почти, само си чета и се смея. Но вие, вие правите едни и същи сцени всеки път. Нали знаете кой прави едни и същи грешки всеки път?
Ти, Оцеола си последния който може да ме трогне с ,,оценка"!
Доайени няма . Има знаещи и как се нарече? Сополкьовци?
Сега да тръгна да тичам срещу теб, един живот няма да ти стигне да ме настигнеш.
Бъди здрав, научи се на самокритика, не само на злоба!!!
kr1100 - майстор
chapara и MamaMy - защо обръщате внимание на олигофрени.
Тези модерните младежи всичко знаят и могат само дето трябва операция за да им се извадят ръцете от някъде.
Bo-Yan - специалист
Баламурници. Знаят да мажат с хоросан и да ремонтират 20 годишните си перални. Знаят и да скатават цял живот на държавна работа. После се хвалят, хиляда лева ми е пенсията, еййй, успях в живота. Рикия си праят, старата чанта по чудо още ги търпи, мазата пълна с буркани, Джетата му е като ролс ройс. Пред блока се правят, че го слушат. Единия самодоволен бай Ганьо даже се похвали:"Аз съм домоуправител, кой кат' мен". Абе жалкички сте си, спор няма.
kr1100 - майстор
нед мар 03, 2024 5:36 pmBo-Yan написа:
Баламурници. Знаят да мажат с хоросан и да ремонтират 20 годишните си перални. Знаят и да скатават цял живот на държавна работа. После се хвалят, хиляда лева ми е пенсията, еййй, успях в живота. Рикия си праят, старата чанта по чудо още ги търпи, мазата пълна с буркани, Джетата му е като ролс ройс. Пред блока се правят, че го слушат. Единия самодоволен бай Ганьо даже се похвали:"Аз съм домоуправител, кой кат' мен". Абе жалкички сте си, спор няма.
Я се похвали какво си направил и постигнал сам . Едва ли нещо сам си скалъпил с двете си леви ръчички от страх да не се изцапаш или нараниш.

Тема "Копаене на ръка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: