Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
daniench - напреднал
тези дни видях как едни познати поръчаха на фирма да им направи
навес за заведението с дървени греди,рендосани и лакирани,
абе доста добре изглежда,та ми хрумна дали не може върху
постамент да се се изгради навес,да се покрие,да му се сложат улуци
и по предварителен план да се направят преградни стени ,
вик,ел инсталация и тнт и ето то готова къща за не много пари
(не съм смятал колко ,а маи се струва че ще е по-ефтино)
Sk4 - специалист
то по америка е пълно с такивка бараки, мине ли едно турнадо всичко умита.... и после селяците се чудяд защо так се става... много са зле повечето :lol: имеперия май май се прави с прости хорица...
крум - специалист
Sk4, a ако къщите им бяха като нашите, като мине торнадото, какво би останало?

Моите предположения за това, какво би липсвало:
- Покривът
- (Почти)всички прозорци и врати
- Цялата покъщнина на тавана
- По-голямата част от покъщнината по другите етажи.

daniench, поразрови се - вече доста фирми предлагат подобни решения.
prascho - майстор
Sk4 написа:
то по америка е пълно с такивка бараки, мине ли едно турнадо всичко умита.... и после селяците се чудяд защо так се става... много са зле повечето :lol: имеперия май май се прави с прости хорица...
Много мразя подобни комунистически изказвания. Начина им на строителство е силно повлиян от природните стихии, които ги връхлитат по двете океански крайбрежия. Първо ползват сухо строителство, щото на 2-3 години къщите трябва да ги изграждат наново. Това строителство си има своите предимства: бързо, сравнително евтино за големи мащаби както е при тях, с добри топлоизолационни качества.
Моля, преди някой да говори глупости предварително да се замисли. Що се отнася до тяхната империя, аз лично предпочитам да живея в богата и уредена законово страна с възможности за реализация пред нашата икономически окрадена от комунистите, без липса на каквито и да е институция "страна' и с народ, по- скоро "племе", което обича да бъде потъпквано и не отива да гласува.
кака Лара - специалист
Малко извън темата, в коя фирма си поръчаха въпросния навес и някаква идея за цена?
emil_v r - майстор
Sk4 написа:
то по америка е пълно с такивка бараки, мине ли едно турнадо всичко умита.... и после селяците се чудяд защо так се става... много са зле повечето :lol: имеперия май май се прави с прости хорица...
Ха ха , смея се от 5 минути -БАРАКИ :-D . Ти им ба мамата , на рекламата !
prascho - майстор
По-скоро здраво се изложи...
emil_v r - майстор
Па ти Прасчо не си информиран и си се заблюдил . Люшнал си се кат махало от едната империя към другата .

Тема "какво ми хрумна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: