Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
diduli - специалист
Предстои ми правенето на мазилка на банята.Тя е новопостроена,така че имам поле за действие.Отвън ще сложа 5см стиреопор,мазилка и т.н....А отвътре??? Мислех си дали да направя обикновенна хоросанова мазилка,като тя е свързана с майстори носене на кофи на далеко....,или нее по добре да си направя сам с фибран хем ще стане по равно за плочките,като познавам майстора който ще ми прави мазилката :lol: Моля кажете добър вариант ли е това с фибрана и ако е, трябва ли да му слагам дюбели и мрежа преди плочките. Благода ря ви предварително!
tokuro40 - специалист
Идеята не е лоша
:):)
prascho - майстор
Ако нямаш вентилатор или прозорец ще ти мухляса тавана /99% съм обеден/. Задължително мрежа с лепило.
W123 - специалист
Гледай сега как ще ме застреля накой от упор за мнението ми :-D

А защо не си направиш предстенна обшивка със зелен картон?
Няма да викаш мазачи и да има упражнението с кофите,няма да се занимаваш с фибран,прешпакловане с мрежа...и най-вече няма да се чака да съхнат мазилките.
Като решиш да го правиш започвате на единия ден и на другия вече плочкаджията е готов.
prascho - майстор
Ако не умее да шпаклова това е вариант, но е свързан със загуба на по-голяма площ. Лепилото за шпакловка съхне 7 дни.
diduli - специалист
Благодаря ви за помощта.Мисля че ще го направя с фибрана.Шпакловането не ми е проблем а и нямам бърза работа.Благодаря за гипсокартона,но не знам колко е устойчив на влага,а и много ще се стесня.

Тема "Въпросче за вътрешна мазилка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: