Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
сакъзче - специалист
Отивам да се оправям с майсторите . Ще бъда подготвена с вашите отговори за да им покажа , че и аз разбирам! Благодаря Ви за подкрепата и и че ми отделихте от вашето цено време, защото знам , че то на никого не стига. Благодаря ВИ!
prascho - майстор
Абе то за разбиране трудно ще покажеш. Но запомни, че клиента плаща и той диктува нещата. Ако ти се опъват им покажи среден пръст :-D или :butthead: .
hhhristov - напреднал
Благодаря ви, че не бях разпнат на кръст за моето мнение :)
80-те години строихме етаж от 140кв.м. - та аз ученик - с баща ми двамата и с по-малкия ми брат - ВиК - 2000 резби на ръка съм нарязал - електро - мостовия кабел - с пироните и след това с гипса - но винаги всички ни казваха - слагаш дървената дограма - ковеш я за трупчетата вградени в тухлите - запълвахме с вар и тухли - след това вкарахме вътре "майсторите" да мажат - верно - може би вече е остаряла технология - но странно ми се струва на измазано тепърва да се монтира дограма и след това отново мазане - преправяне и т.н. - разни хора - разни идеали - супер сте всички тук - уважавам ви за желанието да помагате на хората!
сакъзче - специалист
prascho написа:
Абе то за разбиране трудно ще покажеш. Но запомни, че клиента плаща и той диктува нещата. Ако ти се опъват им покажи среден пръст :-D или :butthead: .
На балканджиите много трудно можеш да диктуваш дори и да плащаш..Всичките имат пушки...
emil_v r - майстор
Хххристов , какъв кръст , каква петолъчка :idea: ?
Твойто мнение си тежи колкото и мойто и на всеки!
По твоя начин са монтирани милиони дограми ,
Условията са променени , дограмите и какво ли не .
Justy - майстор
сакъзче написа:
prascho написа:
Абе то за разбиране трудно ще покажеш. Но запомни, че клиента плаща и той диктува нещата. Ако ти се опъват им покажи среден пръст :-D или :butthead: .
На балканджиите много трудно можеш да диктуваш дори и да плащаш..Всичките имат пушки...
Ке ти даем топ :shock: Яс ке сум топчиата :axe:
сакъзче - специалист
Justy написа:
сакъзче написа:
prascho написа:
Абе то за разбиране трудно ще покажеш. Но запомни, че клиента плаща и той диктува нещата. Ако ти се опъват им покажи среден пръст :-D или :butthead: .
На балканджиите много трудно можеш да диктуваш дори и да плащаш..Всичките имат пушки...
Ке ти даем топ :shock: Яс ке сум топчиата :axe:
Тази механа цяло въстание ще вдигне..
Между дугото Вашите мнения са безценни за мен независимо , дали се дават от точка на миналото или сегашни преценки. Просто исках да рабера каква е логиката при поставянето на дървена дограма и съм ви благодарна и признателна за всеки отговоркоито сте ми дали.
Justy - майстор
Слушай Велси и се не бой :) Ако падне - аз му знам адреса :razz:
velsi - Почетен майстор
Кой да падне? Мазилката ли? :-D

Тема "Кое се слага първо?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: