• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
BLUEPUPIL - майстор
Прикачен файл:
5.jpg
5.jpg (62.42 KиБ) Видяна 2105 пъти
Прикачен файл:
6.jpg
6.jpg (59.4 KиБ) Видяна 2105 пъти
Прикачен файл:
7.jpg
Прикачен файл:
8.jpg
8.jpg (32.85 KиБ) Видяна 2105 пъти
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Извинете включването ми, но първата и втората снимка са ми, все едно пържола и кренвирш от сегашните.
Нооо, разни хора, разни идеали. Успех в начинанията!
BLUEPUPIL - майстор
n_a написа:
Извинете включването ми, но първата и втората снимка са ми, все едно пържола и кренвирш от сегашните.
И сега има хубави пържоли. А относно пържолите и кренвиршите от близкото минало- Там работата е дебела. Цената дето платихме и продължаваме да плащаме за тях е огромна и многократно превишава тяхното количество и качество: Драстично технологично изоставане, Примитивно здравеопазване, Килийно образование, Престъпна съдебна с-ма, Повсеместно насилие, Безбожие. Обрисуването от тайните службите и от комунистите на труда, свободното предпиемачество и търсещия и градивен дух на българина в отрицателни краски и асоциирането им с неприветливия облик на техните престъпни и насилствено изградени фирми и корпорации, доведе до този нисък брутен вътрешен продукт. И това всичкото заради пържоли и кренвирши??? Картината е жалка. Само като прочетеш част от въпросите, отговорите и вървежа на диалога като цяло в подобни форуми ти иде виеш от болка. Да живей комуната!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
м.... имах предвид, че на първата снимка къщето ми е истинско, като пържола, а втората, сравнена, ми е като кренвирш, от сегашните. което си беше подло, в точно тази тема
ако ги налепя върху изолацията по посочения начин какво да очаквам след време?
stenmark - специалист
Да попитам BLUEPUPIL,ти лепил си някога естествен камък или само акъл раздаваш?Освен от арматура,покриви и гнайс от какво друго разбираш?Общо взето че не се лепи върху EPS/XPS ти иди да виеш,както той е написал по-горе.
BLUEPUPIL - майстор
stenmark написа:
Да попитам BLUEPUPIL,ти лепил си някога естествен камък или само акъл раздаваш?
И що да го лепя кат моа да го зидам. Тая рабата с лепенето особено на къща избива на ефтинджос. В Б-я гнайси бол, няма нужда да ги цепим на по сантиметър дебели.
Фитилчо - майстор
themask написа:
Що да не можеш? :)
Под влаковите линии да не би да бетонират?
Между другото откъде се сдобиваш с траверси?
Чак сега се сдобих със 140 броя . Всъщност към момента само с 50, но утре ще взема останалите.

Понеже се сдобих с голям банциг, мисля да им отрежа от горната страна по 2-3 см да излезе чистото дърво и после да ги лакирам. Треа стане - Жми градо :cool:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Пу за мен отрязаните филийки!
Фитилчо - майстор
Греда, отиат на сайдинг :^^:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Лепене на гнайс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: