• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
tuninghuman - специалист
тези гледжосаните на КОТАЛИ ми харесжат като визия най-много, прекрасна форма, цвят и покритие ... нямам представа от цените - бе6е затворен склада.


ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение





Но и тези полимерните ми влязоха много в главата - само дето формата им не ми е най-предпо4итаният вариант ... но ...
tuninghuman - специалист
hristo_gerenski написа:
от тея сложих

това са гръцкит ена КОТАЛИ, нали? Единият им вид,
те ли са с цена 1.20 лв бр. Плс дай още малко детайли за монтажа, ако имаш и можеш да качиш снимки ще е супер.
Недостатък N 1 на гръцките : ЧУПЯТ СЕ !!! :) Правят конденз , пукат се от студа и т.н :)
hristo_gerenski - напреднал
да тези са,но ме забавиха с капаците. Е вече ги взех де,но не са поставени. като ги поставя ша снимам,монтажа е като на обикновенни цигли.
tuninghuman - специалист
hristo_gerenski написа:
да тези са,но ме забавиха с капаците. Е вече ги взех де,но не са поставени. като ги поставя ша снимам,монтажа е като на обикновенни цигли.
успя ли да сложи6 керемидките? плс ка4и някоя снимка ...
kabel4e - специалист
Аз от три години съм с гръцките (гледжосаните) и досега нямам спукана или строшена керемида. Големият им недостатък обаче е, че ако се наложи да излезеш на покрива не може да се ходи по тях дори и когато са сухи. Нали са лакирани и страшно плъзне. А зимата и доста сняг пада. Питах за система за задържане на сняг, но такава нямат. То в Гърция и сняг няма. Иначе като качество са супер. Ако покрива ти е с голям наклон не ги слагай, че снегът зимата може да претрепе някой.
hristo_gerenski - напреднал
сложихме ги . Сега сме на друга вълна и все не остава време
hristo_gerenski - напреднал
те тва е

Прикачен файл

S1057631.JPG
те тва е
S1057631.JPG (54.28 KиБ) Видяна 9813 пъти
tuninghuman - специалист
@ kabel4e - би ли качил снимки да ги погледнем моля те, искам да ги видя наредени щото о6е не съм купил керемиди а гледжосаните много ми харесват ...

казваш ако е голям наклона ... хммм ами ... не е много малък но въпросната къща където е не пада супер много сняг - има все пак снеговалеж всяка зима но не е много често ....

ето това е покрива http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... &start=165


@hristo_gerenski - значи последно с полимерните го направи нали?
Сподели малко детайли плс, цени и т.н.
hristo_gerenski - напреднал
явно не си ме разбрал ,правих го с гръцки матирани

Прикачен файл

S105574555.JPG
S105574555.JPG (51.03 KиБ) Видяна 9685 пъти
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17

Тема "Керемиди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: