• 1
  • 2
Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
dechoоо - специалист
svetliopi44 написа:
dechoоо... точно ..... това е кара таван ...
Да да...ама не съм виждал по него нищо което да прилича на гредоред!
Само арматура,не'ква мрежа и варова мазилка.И в това който ще забие рапидка...успех :-D
svetliopi44 - Чирак...
Аз също ма си трая щот съм чирак ...тук има Майстори
dechoоо - специалист
Абе и аз така,ама питам да се науча :)
Matchless - специалист
Моя грешка.Каратавани само на греди съм виждал прихванати.След някое друго десетилетие се надявам и аз да стана майстор(ама баш майстор:Р)
Pooh - майстор
Ако се даде снимка на съществуващото положение, може да се дават и точни съвети за изпълнение. Ако е примерно на арматурна мрежа+рабиц, закачени за бетонен таван пак има варианти, но класическия каратаван е - летви, наковани на дървени греди, чоп и мазилка/шпакловка. Така да си гадаем, докато автора не проявява ни най-малък интерес - нито има смисъл, нито си заслужава.

П.П. Светльо, ти точно да се разграничаваш от майсторското съсловие ... айде сега, признай си - ще ти олекне :wink:
абе хора вие направихте от един въпрос бахти темата! може би аз не се изразих правилно. Значи искам просто да направа един бокс за да скриа траба коато минава през половината помещение иам уд хванато за стената под тръбата вапрса ми дали горното УД което е на каратавана измазан с ниаква гадост дето не даржи дубел дали има начин да го хвана за тази мазилка и да е здраво или да зимам големи видии и направи в носещите греди да набивам????
Извинавам се за правописа ама на таа клавищница и липсват 2-3 букви вижда се кои :)
Pooh - майстор
Питай пак, след като дадеш снимки и размери, както и точно описание на съществуващо положение.
Само за процедурата - ползвай търсачка и ще намериш решение за проблема си. Дори и тук вече се отговори ... спирам да пиша, защото наистина май спорим за тоя дето клати гората. То бива незаинтересованост, ама ... айде ... наздраве да е :wink:
  • 1
  • 2

Тема "УД профил на каратаВан" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: