• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
The_FAN - специалист
Pooh написа:
... светещите маркучи, тайна ли е от къде ги взимаш - ...
Маркучите са на Vito - учудващо качествени LED маркучи. Светят яко.
Цената им е за жълт, зелен, червен и бял - 8,50 лв. метъра, а за синия - 7,50 лв. метъра.
Прекъсват се на всеки 2-ри метър. Захранването струва 5 лв. и е колкото кибритеа кутия.
Всичко от един магазин за осветление на Илиенци - в края на платения паркинг е първи магазин...
утре мога да кажа и името на фирмата че визитката ми е в колата. Интересното е че диодно освтление
със същите диоди, през същото разстояние на платка са 11 евро за метър а ти трябва и адаптер....
и накрая......не ми идва претрупано в прдвид много неща, които не споменавам.

rulom написа:
Осветлението за една стая трябва така да се проектира, че да не обособява отделни зони...
Явно разбираш повече, но идеята е да се осветят зони а не всичко на 100 %, и все пак е доста добре осветено.

Стефане....къртиш ! Това е комплмент.

:-D


Благодаря на всички за изказните мнения - за мен са полезни.


P.S.: luchito - предположи една цена на лична (Труд+ материал+електро
) :?
luchito - специалист
Много е спицифично,доста игра е паднала и затова те питам за цена,честно казано трудно ми е да преценя. :? Сега си правя мой обект,където ще живея и ми се иска да направя нещо подобно или в по-лек вид.
P.S.:получило се е страхотно,изключително професионално е свършено,като се започне от пректа до готовия продукт.Харесвам хора,които работят така,нагледал съм се на марлячи!
rulom - модератор
The_FAN написа:
Благодаря на всички за изказните мнения - за мен са полезни.
Не каза нищо за ел. таблата.За мен са дразнещи и не на място.Не беше ли възможно по-дискретен монтаж :?
Matchless - специалист
И аз имам едно въпросче.На Detska_2.jpg шесте кръга с луничките които са...как са направени?С ъглов винтоверт или с предварителен монтаж?Ако не е с ъглов да кажеш да видя дали така както аз си мисля, че е.:)Благодаря.
MASTER - специалист
Matchless написа:
И аз имам едно въпросче.На Detska_2.jpg шесте кръга с луничките които са...как са направени?С ъглов винтоверт или с предварителен монтаж?Ако не е с ъглов да кажеш да видя дали така както аз си мисля, че е.:)Благодаря.

Много си технологичен :lol: :lol:

Какъв е проблема да се пробият само с фреза, въртяна на ръка :-D
The_FAN - специалист
rulom написа:
Не каза нищо за ел. таблата.За мен са дразнещи и не на място.Не беше ли възможно по-дискретен монтаж Confused
Там си бяха като отидох :) Не се занимавам с цялостни ремонти ...все още.
Търся качествени колеги и чак тогава :)

А иначе таблата са там защото преди там е бил входа на апартамента. Допълнително са закупени и приобщени 12 квадрата, които са били 2 стаички на етажа - сега са кухнята :)

Matchless написа:
И аз имам едно въпросче.На Detska_2.jpg шесте кръга с луничките които са...как са направени?С ъглов винтоверт или с предварителен монтаж?Ако не е с ъглов да кажеш да видя дали така както аз си мисля, че е.SmileБлагодаря.
На място са завивани с акумулаторна Makita. Не е ъглова. Тегава работа...

MASTER написа:
Какъв е проблема да се пробият само с фреза
Еее :) Няма такава фреза за картон - R= 30, 20, 12 :)
Не е с фреза.
karamundi - специалист
абе много добро бе замаях се
zmeios - специалист
Фен-е, страхотно е, поздравявам те специално, теб и екипа ти.

Поздравявам специално и съпругата от семейството-собственик. Толкова рядко се случва да срещнеш жена с такъв... смел ;) вкус... обикновено трябва да се бориш с концепции от типа 'ей, тука едни резедави пеперудки как яко ще седят върху синьо/жълтата интериорна боя'! :shock: :shock: :x
The_FAN - специалист
zmeios написа:
Фен-е, страхотно е, поздравявам те специално, теб и екипа ти.

Поздравявам специално и съпругата от семейството-собственик. Толкова рядко се случва да срещнеш жена с такъв... смел ;) вкус... обикновено трябва да се бориш с концепции от типа 'ей, тука едни резедави пеперудки как яко ще седят върху синьо/жълтата интериорна боя'! :shock: :shock: :x

Поздрави мъжа й :)
Едвам се пребори за хола да е както той си го иска...и накрая почти успя :-D
Много са готини и двамата апропо... :prayer: :prayer: :prayer:
Дано оправят и другите неща скоро че да ходя да снимам пак.
Благодаря за добрите думи...
marto - специалист
да попитам и аз :) маркучите как са закрепени около мястото за телевизора? на таван е ясно,поставят се и няма къде да ходи,но на стената как става? със безцветно тиксо ли?
и на овално скрито което няма чело какъв ръбохранител ползваш?аз знам едни "протекторни"лаисни които са "П"-образни но за овал мисля не стават и за това питам

поздравления за перфектно свършената работа
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Интериор на апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: