Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
Лъчезар - специалист
Средната част мисля да бъде с платна от плексиглас цвят опал с размер 1000/500. Над тях общо три луминисценти лампи по дължина.
1. Как ви изглежда и въобще ще се получи ли добре?
2. Колко милиметра да бъде плексигласа за да се получи добра осветеност и здравина?
3. Идеи как да закрепя левият винкел, тъй като минават доста кабели от таблото по стената. Към съществуващият таван няма проблем да се захване, но се надявам да предложите някой вариант.
Абе въобще пишете каквото се сетите по темата, дори и да е друг тип ок.таван, само държа да е разглобяем и да имам свободен достъп над него.
Изображение
radoraev - специалист
ми първото което ме притесни е,че смяташ да окрайчиш и гардероба с окрайчващ профил L-----съответно ме притеснява че тавана ще обира вибрациите от отваряне и затваряне на гардероба
Лъчезар - специалист
radoraev написа:
ми първото което ме притесни е,че смяташ да окрайчиш и гардероба с окрайчващ профил L-----съответно ме притеснява че тавана ще обира вибрациите от отваряне и затваряне на гардероба
благодаря за съвета, ще го имам впредвид, най-вероятно ще оставя малка технологична фуга.
Никой ли не е правил таван с плексиглас, та да хвърли светлина по въпроса?
Matchless - специалист
8 мм или сантим,освен това найтина е грудо да обкраичваш гардероба...след две години ще решиш да го смениш и ....си ...
Лъчезар - специалист
не е точно гардероб, а нещо като плъзгаща врата към помещение 100/90, в което ще има пералня.

Тема "Окачен таван, коридор, много въпросителни" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: