Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
Тани - модератор
yavor76 ще ме извиниш , че не ти пиша на лични , но искам да ти се скарам публично! Кака можа да си помислиш ,че накой би ти се скарал за нешо след всичкия труд който си положил! Искам да изкажа огромни благодарности за приноса ти за форума! Не вярвам някой да има някакво негативно мнение към тебе и ако има винаги бих застанал на твоя страна! Малко са хората като тебе , които да споделят толкова подробно знанията и опита си , затова единственото което заслужаваш е похвала! Естеството на сайта е такова , че не е важно колко добър професионалист си , а колко от професионализма си би споделил с останалите! Спорове кой е по-по- най смятам, че са излишни и за това също те подкрепям! Също смятам , че една задача в повечето случаи има повече от едно решение , така че всеки може да представи своя поглед върху нещата и не е необходимо останалите да казват че не е правилно , само защото те не го правят така! Така че бихме се радвали да споделиш своето виждане и по други теми , за които има вече написани отговори! Би ми се искало в този форум майсторите да не се приемат като конкуренти , а като партньори! Така ,че продължавай в същия дух!


Стефане , поне за 20-ти път говориш за анонимността и недостатъчната лична информация , но не мислиш ли че ако пишеш такива постове като yavor76 надали на някой му пука дали си мъж или жена, дете или пенсионер, от Париж или от с Трън . Виждам личните данни са много важни за тебе , но така и не видях твоя тема в ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ, Така и не ти знам фамилията и не знам как изглеждаш - мислиш ли, че е нормално ? Ако някъде има такава информация предварително се извинявам , но определено не е на видно место!
Видя се, че противоечия се заформят лесно, но не те помагат на хората.
След последният пост смятам да кажа :-D и това е стига
Palawnik - специалист
yavor76 благодаря за разясненията. На мен ми бяха интересни и полезни. Благодаря още веднъж.
radoraev - специалист
Мисля да споделя нещо това двойно нацепено УД на мазилката което определя овала----не забравяйте че когато казвам нещо то е насочено към хората със стаж и хъс и искам да им спестя време и ядове в монтажа
аз си режа шаблони от ГК ..набарзо си хващам УД и го взимам този шаблон и през картона му бия няколко дюбела(желателно е през парче УД)
Защо така правя?
Защото немам нерви сам да даржа нацепено УД което се огъва....да провивам с дрелката и то да ми ходи наляво -надясно.........да удрям арматури...........от силния удар на дрелката УД-то да се мачка
Такива работи общо взето.............. :shock:

Тема "овален таван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: