Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
vesbond - специалист
Това е Тонито

Прикачен файл

DSC00130.JPG
DSC00130.JPG (35.48 KиБ) Видяна 4507 пъти
Тани - модератор
vesbond написа:
Тани, хайде ако обичаш да се отваряш малко по-мъничко! Ти познаваш ли Тонито? .... Аз пък да. Така, че извинявай, но надписа съм го видял още преди ти да имаш интернет - например! Малко по-спокойно, ако обичаш!
Не е нужно да познавам Тонито , за да ти кажа , че изказването ти противоречи на идеята на сайта , чието име е НАПРАВИ САМ , а ти казваш НЕ ПРАВИ САМ . Ако някой се прави на отворен тук , това не съм аз! Ей така за информация малко факти:

-имам Интернет от 1995 година , когато 1кб/с беше много бърза скорост

- форум Направи сам е пуснат 15 Ное 2005

ти машина на времето ли имаш? Няма да те питам как си я направил , защото явно без да те почерпя лимонада няма да ми кажеш :-D
vesbond написа:
Това е Тонито
Това по никакъв начин не променя и дума от написаното от мен и Велси !

РЕДАКТИРАНО поради 2 поста един след друг
vesbond - специалист
Момчета, вие май се вземате прекалено насериозно! Това изказване беше насочено към съвсем конкретен човек- закачка. Не е нужно да ми обяснявате. Тани, още веднъж, ако обичаш по-спокойно. Разбрахме, че от тебе по-голям майстор няма! Аз лично нямам нищо против. Успех!

Velsi, благодаря за добрия тон. Никого не искам да обидя! Наистина съм напред с материала - това работя от 10 години. Извинявам се на всички засегнали се!

РЕДАКТИРАНО поради 2 поста един след друг. Ползвайте бутона Промени
Тани - модератор
Другия път закачките на лични! И не говоря от позицията на майстор , а от тази на модератор!
leonardo_vd - модератор
Вместо да си мерите п****те пишете по правилата или поне ако ще се изтъкваме кой колко е майстор.... Ами Стефан съзтаде специална тема, но на някой хора има пречи. Аз също подкрепям Тани.
Много хора можем да направим въпросния таван, но целта тук е как да разбера да го НАПРАВИ САМ.
тонито - специалист
Ок.Нека има мир.Заключвайте темата..
Стефан - майстор
vesbond написа:
Това е Тонито
Колеги в занаята ли сте? А пък аз все си мислех, че под ник Тонито се крие жена. Извинявам се. Ама, така се получава, когато във форума има анонимност и тайнственост за участниците. И какво ми пречеше/и аз не знам/ да се регистрирам с ник женско име, и да се правя на тъп или остроумен по въпросите? Но мисля, че е признак на лично достоинство/за мен/ всеки да се представя със собственото си име!!! А ако съответния ник е зает при регистрацията, има профил за допълнителна информация.

Какво се получава на практика? И не е само в този форум! Пълна анонимност, и голяма смелост, произтичаща от това!!!

Виждам, че всеки претендира за толерантност. Но така ли е наистина?
vesbond - специалист
Пичове, истината е много проста- по интернет няма как да разберем на кой му е най-голям, пък и не е нужно. Въпросният тип, наречен Тонито не е в занаята! Аз лично се запознах с него чрез форума- с течение на обстоятелствата - оказахме се от един град. Професионалната завист е страшно нещо понякога. Искате ли мир?! Дано да се помирим, че като гледам има бая хора дето се нуждаят от помощ, пък ние..............Да се......... у главите!
masteradmin - майстор
Да няма какво да делим в крайна сметка форума е за да споделим опит. Особено темите за гипскартона ги чета с голям интерес.
Е добре! До сега си мълчах. Единствената ми цел беше да подпомогна немската идея на сайта "Направи си сам"... но от българското явно няма оттърваване и затова ще кажа: Има ли нужда да спориме- аз съм най-добрият специалист от всички ви, но това не ми даваше повод да се изтъквам...до този момент естествено. Искам състезание с всеки желаещ тогава специалист и ще бъдат определени ясни условия....но това ли е целта на сайта - НЕ! Тук не е важно кой е по-велик от другия, а който може да помогне с нещо си. Няма подобен сайт като този. За мен това е уникална идея да се развие подобен сайт. Аз искам да благодаря на всички допринасящи нещо за него! Като специалист виждам, че не мога да коригирам почти никаква тема, защото някой друг е постнал мнение което и самият аз бих постнал. Това е ценноста на интернет пространството.
И още нещо ще кажа: Недостатъка на форумите е този, че не винаги оставаш правилно разбран. Това е според мен, че личничт контакт предразполага с пъти повече достигането на ясна представа за "разговора" отколкото форумският. Видях (преди не го знаех), че да поддържаш спор във форум е едно безсмислено нещо. И затова ако искайте ме напсувайте сега - отговор не чакайте :roll: Ако има питане по темата някой обаче ще се опитам да му помогна.
masteradmin е № 1 и всички други се справят много добре. Да запазим атмосферата на сайта! Ако някой иска да ми каже нещо, което не е свърано с останалите потребители нека ми пише единствено на ЛС. Така поне ще знам, че човека не иска да ме изложи нарочно пред другите, а ще ми се скара за добро :-D :wink:

Тема "овален таван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: