Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
Matchless - специалист
alexb написа:
браво на NRG7 за качествените отговори.

Забелязвам че напоследък във форума се дават безмислени и провокативни отговори които водят до безмислени спорове.
И аз съм против безсмислието,най-вече защото не е продуктивно.Но да не издребняваме чак толкова,какво следва,ако в всеки пост не е закодиран смисъла на живота да се трие ли?Изключваме хората които спорят сами с себе си (има си определение за тях) и тръгваме от там...За спор са нужни поне две страни,това означава че за да го има трябва да има провокиращ и провокиран,т.е. ще се проведе спор ако се отвърне.В интернет трудно може да се предаде интонация на едно изречение и затова всичко може да се приеме като провокация.Ще се радвам ако съм полезен с нещо и ако помогна на някой,но ако не съм няма се срине света.Разбира се това не оправдава някой да пише глупости наляво и надясно.Пък и полезен явно е относително понятие.Ако някой попита как да си боядиса оградата а аз му обясня как да си окоси градина къде е ползата?

Тема "Въпросче за окачен таван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: