Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
Emerald - модератор
Само поставянето на лампите ще отнеме поне 3 дни
:? Ако с твойта работа леонардо се печели 5000 лв. за 3 дни, връщам се в България и ще буча лампички по таваните. :lol:


Някой ще каже ли каква е цената на материалите без майстори-кожодери? :?
velsi - Почетен майстор
Предложих ви евтин вариант, а вие се впуснахте в съвсем друга посока.... :?
hygro - майстор
velsi написа:
Предложих ви евтин вариант, а вие се впуснахте в съвсем друга посока.... :?
velsi е на прав път. Притеснява ме само доколко ще е сигурен контакта между крачетата и омазаното с лепило алуминиево фолио. Трябва да се експериментира...
velsi - Почетен майстор
Всичко зависи от омазването. :-D Ако лепилото те притеснява има качествени двойнолепящи лепенки. Но това ще оскъпи крайния продукт. Пък и в оригиналния панел отделните слоеве са все с нещо залепени, нали.
hygro - майстор
Предполагам, че в фолията са гофрирани, за да се придаде еластичност и по-добър контакт.
Emerald - модератор
Сбъркала съм момчета- не били 1000 лампички на тавана, а 2000. :shock: :lol: :lol:

Велси, мисли, мисли за евтин вариант, че леонардо направо ме уби.

Някой ще каже ли обаче, оригиналния панел заедно с 2000 светодиода, колко пари струват без работата? :?
leonardo_vd - модератор
Emerald написа:
Само поставянето на лампите ще отнеме поне 3 дни
:? Ако с твойта работа леонардо се печели 5000 лв. за 3 дни, връщам се в България и ще буча лампички по таваните. :lol:


Някой ще каже ли каква е цената на материалите без майстори-кожодери? :?
Първо не всеки може да БУЧКА лампички.
Второ казах цена за монтаж на таван и поставяне на лампички без да има каквито е и да е специални панели и други такива, защото вярвайте ми те не са толкоз евтини, а и не се обработват толкова лесно като на снимките.


ТРЕТО не съм майстор КОЖОДЕР а майстор който знае колко му струва труда и уважава това което прави, не съм стигнал до там че да разчитам да направя твоя таван за да изкарам някой лев, Напротив ХИЧ НЕ МЕ Е ЗОР КОЙ И КОЛКО ЩЕ ТИ ВЗЕМЕ ЗА ТАВАНА.
Имам си достатъчно ама предостатъчно работа че да търся такава, просто изразих мнение по темата и нищо повече.
За разлика от някои други в този форум, нещата които пиша съм ги правил поне 1 път и имам прадстава за какво говоря, а не ГАДАЯ.

Весели празници.
Emerald - модератор
Леонардо, наистина ли си слагал 2000 диода за цена от 5 лв. на диодче? :shock:
Може да не мога, но няма начин да не се науча. :lol: :lol:
Извинявай леонардо, но 10 000 за таван си е не кожодерство ами...отвъд. :lol: Много се съмнявам че си намирал толкова "щедър" клиент.
Второ казах цена за монтаж на таван и поставяне на лампички без да има каквито е и да е специални панели и други такива,

Казах ти че не си доразбрал нещо..."Без специални панели" и безплатно не ми е изпотрябвало. :? Въпросът ми беше за ТАЗИ ТЕХНОЛОГИЯ, не за специалната на леонардо.
leonardo_vd - модератор
Явно говорим за различни неща.
Весела Нова Година на всички Аз отивам да празнувам.

П.П. А за щедрите клиенти не се притеснявайте--- все още ги има.
hygro - майстор
Emerald написа:
Някой ще каже ли обаче, оригиналния панел заедно с 2000 светодиода, колко пари струват без работата? :?
Нали знаеш приказката за зелника :) Ето ценовата листа на Saitec. Всеки се цели в най-горния процент от пазара.

Тема "Таван- прави ли се подобно нещо в България?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: