Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
Тани - модератор
Покажи ни нещо твое! И те моля да редактираш горния си пост , така ,че да не излиза че наричаш автора на темата глупак!
radoraev - специалист
няма да показвам снимки.....не искам да се хваля а да науча...НАПРЕДНАЛИ.....в занаята момчета на тънкости с които ще си вдигнат месечните приходи двойно............просто ми стана смешно тези окачвачи дето ги е сложил на малките ЦД-та
leonardo_vd - модератор
radoraev написа:
няма да показвам снимки.....не искам да се хваля а да науча...НАПРЕДНАЛИ.....в занаята момчета на тънкости с които ще си вдигнат месечните приходи двойно............просто ми стана смешно тези окачвачи дето ги е сложил на малките ЦД-та
MMM да прав си, няма смисъл от директните, но си малко груб в изказването.
radoraev - специалист
извинявам се...ще внимавам как си подреждам изречениятя--ок??????
LSFC - напреднал
radoraev написа:
kakva e ideyata na tazi glupost koiato si pliosnal na tavana??????
Идеята е сина ми да си ляга и събужда с ЛЕВСКИ.

други въпроси за моите глупости ако имаш , сподели .
radoraev - специалист
Той обича левски или ти му натякваш тази идея?
LSFC - напреднал
radoraev написа:
Той обича левски или ти му натякваш тази идея?

ами той е на 7 вече, аз съм малко ултра , да кажем че съм го орентирал добре :). А сега любовта му към ЛЕВСКИ е огромна.
radoraev - специалист
браво--нека се интересува от спорт.....супер
Мисля че ще излезе добър майстор от теб и то много по-бързо отколкото си предполагал---такива хора ги нанюхвам от 100 километра
давай само така................ако ще почваш друг обект свържи се с нас---радораев или весбонд предварително да ти кажем набързо тва онова преди да си почнал---ОК???
LSFC - напреднал
radoraev написа:
браво--нека се интересува от спорт.....супер
Мисля че ще излезе добър майстор от теб и то много по-бързо отколкото си предполагал---такива хора ги нанюхвам от 100 километра
давай само така................ако ще почваш друг обект свържи се с нас---радораев или весбонд предварително да ти кажем набързо тва онова преди да си почнал---ОК???
мерси много очарован съм от твоя отговор . спорт...? сина ми има вече жълт колан айкидо на 7 г. е знаеш вече( още няма де ама юни прави 7).
radoraev - специалист
Супер-браво--там ги учат на култура..послушание..и испълнение-страшно са полезни тези спортове--сам тренирах киокошинкай навремето---моя юнак не мога да но накарам да ходи нещо--1-ви клас пък кат се е заврял в тези учебници...мани мани
В 04 сутринта излитам за Мавриций и нема да ви досаждам 10 дена--отивам да карам сърф--гледай снимка от предния път като бях там

Прикачен файл

CC9F9987 (Small).JPG
CC9F9987 (Small).JPG (39.44 KиБ) Видяна 5709 пъти

Тема "Продължавам : Ето моя шедьовър" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: