Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
nasko1 - специалист
Така... Преди да вляза в този форум имах минимални познания как се прави окачен таван от гипскартон и още по малко със скрито осветление.След няколко нощи сърфиране из форума, четене и гледане до заспиване, само ще видите какъв е резултата. Искам да благодаря на създателите на сайта и форума. Да минем на първия ми таван :roll: Не е много голям но поне за мене е ефектен със синьо скрито осветление и 6 лунички съответно 3 сини и 3 зелени (s диодни крушки 220v 1,5W, 14лв. едната :shock: ) разделени на 2 кръга с два регулиращи светлината ключа. Пост-нал съм няколко снимки да видите за какво става въпрос и да си дадете мнението.

Прикачен файл

1.JPG
Ето го в Покой!
1.JPG (18.78 KиБ) Видяна 10106 пъти

Прикачен файл

2.JPG
пуснато осветление в стаята
2.JPG (21.17 KиБ) Видяна 10108 пъти

Прикачен файл

3.JPG
Като за първи път доста ефектно:)
3.JPG (23.21 KиБ) Видяна 10109 пъти

Прикачен файл

4.JPG
без коментар
4.JPG (15.34 KиБ) Видяна 10110 пъти
velsi - Почетен майстор
Много добре! Браво! :respekt:
bisplus - специалист
Браво много ддобре си се справил! Пстни и някоя снимка на конструкцията ако имаш! :)
nasko1 - специалист
Да имам снимки на конструкцията.
Като за първи път имам и някои грешки но мисля че не са от голямо значение за здравината на констр. като цяло.
Не съобразих дължината на окачвачите и после се наложи да ги удължавам с 2см. Мисля също че не съм разположил много правилно CD-тата, и окачвачите ми са малко(толкова имах).
Искам да си разбера грешките за да не ги повтарям при следващи изпълнения.

Прикачен файл

1.jpg
1.jpg (34.51 KиБ) Видяна 10020 пъти

Прикачен файл

2.JPG
2.JPG (43.69 KиБ) Видяна 10021 пъти

Прикачен файл

3.JPG
3.JPG (46.06 KиБ) Видяна 10022 пъти

Прикачен файл

4.JPG
4.JPG (23.27 KиБ) Видяна 10023 пъти
bisplus - специалист
Браво страхотно си се справил с конструкцията, пък и според мен по здраво от това няма на къде!!! Аз лично смятам, че при такива декорации понякога се налага да се инпровизира с поставянето на CD профила, зощото той може да минава от там където си намислил да бъде осветителното тяло!!! :) :) :)
Justy - майстор
С много въображение и естетика. Браво ! Непременно ще взаимствам :wink:
mkasherov - помощник
Браво Наско,давай все така!!!!!!!
Стефан - майстор
А колко сантиметра е радиуса на този окачен сектор?

Тема "Първия ми окачен таван - мнения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: