Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
desito07 - помощник
Да задължително снимки, надявам се да се получи добре
Стефан - майстор
masteradmin написа:
Може би трябва да се обосновеш. Защо ? ...
Защото смятам, че всяко затворено пространство, със съответната влага, предполага мухъл. Въпреки принудителната вентилация. Според мен, много редки са случаите, в които няма мухъл.
Тани - модератор
Стефан написа:
masteradmin написа:
Може би трябва да се обосновеш. Защо ? ...
Защото смятам, че всяко затворено пространство, със съответната влага, предполага мухъл. Въпреки принудителната вентилация. Според мен, много редки са случаите, в които няма мухъл.
kiril - напреднал
имам един въпрос малко извън темата. Има ли проблем, ако реша да си направя окачен таван от гипскартон в банята ? Задължително ли е да е с такива плоскости за които говорите?
bisplus - специалист
Има ли проблем, ако реша да си направя окачен таван от гипскартон в банята ? Задължително ли е да е с такива плоскости за които говорите?
Не няма проблем но трябва да го направиш с зеления гипскартон който е влогоустойчив!
п.п И няма да е лошо да използваш търсачката...това е обсъждано многократно! Успех :)
leonardo_vd - модератор
desito07 написа:
Да задължително снимки, надявам се да се получи добре
Снимки май няма да има??
Тези тавани "Hunter Duglas" скъпи ли са?
leonardo_vd - модератор
Dancho написа:
Тези тавани "Hunter Duglas" скъпи ли са?
от 40 до 100лв. за кв.м.
Здравейте приятели, ето я и моята баня и искам да ми кажете, някой по-запознат колко и какви материали да взема да си направя окачения таван, както и АКО може да ми начертае върху мойта скица как трябва да са разположени профилите. Ето и мерките:
не са много точни мерките по снимката, но .. разликата е около 0,5см.
Искам да го направя с тези квадратните 60х60 със т и L профили

Прикачен файл

Untitled.jpg
Untitled.jpg (15.2 KиБ) Видяна 15593 пъти

Тема "какво е необходимо за окачен таван в баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: