Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
nikolov333 - майстор
Проблема ще ти е с обер фрезата, да направиш точните подрези..
Въпроса ми не беше дали ще успея с оберфрезата да си ги фрезовам, а дали има нужда от други профили за да се изпълни коректно детайла.
nikolov333 - майстор
Питай в темата за сухо строителство..
iliqn_d - помощник
Здравейте, искам да направя скрито осветление комбинирано лед лента и лунички, като леда да свети и отражава към стената и има отстояние от нея 10-тина сантиметра.
Бихте ли помогнали със схема за начина по който да се монтират профилите, като размерите са приблизително 31.5 см ширина и 15 см. височина.
Благодаря предварително, не съм се занимавал до сега с такива неща и за това ми е нужна помощ.
nautilus33 - майстор
Един въпрос, дано автора на темата няма нищо против.
Та, не мога да дръпна кабел от ключ или разклонителна кутия, за да поставя скрито ЛЕД осветление. Чудя се, ако прокарам гофре(мога да положа едно по стената) от стиропорения перваз, който върви по ъглите на тавана до пода, и пусна вътре кабел 2Х1мм, мога ли да захраня ЛЕД лента директно от контакт? Т.е. да взема адаптер на 12В, да го вържа през гофрето към лентата и така да я захраня. Съответно драйвера ще е на пода, в случай че не ползвам адаптер за 12В. Или драйвер е необходим дори и с адаптер на 12В.

Тема "Скриване на корниз + скрито осветление - схема" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: